Вітаємо наш творчий дует у складі учениць 11-Б та 9-Б класів Надію БУЛКУ і Ангеліну БОЙЧУРУ та їх творчого наставника Іванну Сергіївну ЦИПАН з перемогою у І етапі обласного огляду-конкурсу української естрадної пісні «ЮНА ЗІРКА». Наш дует посів І місце у номінації «Естрадні колективи» серед учнів 11-18 років.
Ми пишаємося вашим талантом! Хай енергія цих миттєвостей успіху зарядить вас позитивом і дасть поштовх до нових звершень!

Категория: Новини | Просмотров: 18 | Добавил: SANYA | Дата: 31.03.2024 | Комментарии (0)

Відомі цьогорічні переможці відбіркового конкурсу програми FLEX Program 2024-2025

Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX) – це програма культурного обміну Бюро у справах освіти і культури Державного департаменту США, яка адмініструється в Україні організацією Американські Ради з міжнародної освіти за підтримки Міністерства освіти і науки України. Програма надає стипендії, які дають змогу подорожувати до США, навчатися в американській школі протягом одного академічного року і проживати у американській родині.

Учениця 10-А класу Яна ЧИБЕРЯК успішно подолала всі конкурсні випробування та отримала документ, що підтверджує статус ФІНАЛІСТКИ.

Пишаємося тобою і радіємо разом з твоєю родиною!

Щиро вітаємо та бажаємо успішного навчального року у Сполучених Штатах !

Категория: Новини | Просмотров: 19 | Добавил: SANYA | Дата: 31.03.2024 | Комментарии (0)

Учня 7А класу Даниїла КОВАЛЯ, якого нагороджено ГРАМОТОЮ за І місце у відкритій першості КЗ «КДЮСШ» з греко-римської боротьби серед юнаків.
Хай кожне досягнення наближає тебе до заповітної мрії. Високих тобі результатів і красивих перемог!