1 2 3 ... 127 128 »

До проведення декади природних наук, долучилися учні  9 - Б класу, провівши урок - екскурсію в Березнівському лісовому коледжі, на якому ознайомилися з інформацією про  дендропарк, створивши відео - презентацію, де показали рукотворну красу нашого мальовничого містечка. Метою даного заходу було показати і усвідомити наслідки антропічного впливу для здоров'я людини і  виявити громадянську позицію у галузі  збереження довкілля.

Категория: Новини | Просмотров: 5 | Добавил: SANYA | Дата: Вчора | Комментарии (0)

Наші вітання тій, яка вміє розуміти, слухати та спрямовувати нас, нашій психологині Людмилі НОВАЧОК.
Дякуємо, що налаштовуєте на позитив, даруєте позитивні емоції іншим людям та відновлюєте їхню душевну рівновагу!

Категория: Новини | Просмотров: 11 | Добавил: SANYA | Дата: 23.04.2024 | Комментарии (0)

Дівчата розповіли для учнів 1-4 класів та показали на практиці особливості надання допомоги при пораненнях у разі надзвичайних ситуацій. Юнаки ознайомились з сучасним озброєнням військових частин Збройних сил України.
Завершальним етапом навчально-польових занять було проведення військово-спортивної естафети. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 14 | Добавил: SANYA | Дата: 19.04.2024 | Комментарии (0)

Другий день навчально-польових занять в групі юнаків та дівчат за власним бажанням був присвячений вогневій підготовці. Учні вдосконалили свої навички в поводженні зі зброєю та виконали практичні вправи стрільби з пневматичної гвинтівки. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 15 | Добавил: SANYA | Дата: 18.04.2024 | Комментарии (0)

Група дівчат протягом другого дня навчально-польових занять відпрацьовували надання домедичної допомоги при травмах та кровотечах. Опрацювали способи надання самодопомоги, взаємодопомоги та особливості накладання пов'язок на рани окремих анатомічних ділянок. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 17 | Добавил: SANYA | Дата: 18.04.2024 | Комментарии (0)

В 11-х класах розпочались навчально- польові збори у юнаків та навчально-тренувальні заняття у дівчат.
1-й день навчально-польових зборів розпочався шикуванням, виконанням гімну  України та вітальним словом директора ліцею Віталієм Лаштою.
Також відбулася зустріч з  бригадою парамедиків екстреної (швидкої) медичної допомоги, які ознайомили учнів з особливостями надання допомоги в надзвичайних ситуаціях.
Впродовж дня юнаки відпрацьовували тактичну підготовку, а дівчата практикували надання домедичної допомоги при раптовій зупинці серця та інших невідкладних станах. Початок був продуктивним та насиченим! (ФОТО) (Facebook)

Просмотров: 20 | Добавил: SANYA | Дата: 17.04.2024 | Комментарии (0)

Радо вітала всіх у залі Весна на святі у першокласників "Птахи на крилах весну принесли". Діти показали свою повагу до природи, любов і дбайливе ставлення до птахів, розказали прикмети, відгадали загадки та співали пісень.

Чудовий настрій та посмішки  щасливих  діток -  радують! (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 25 | Добавил: SANYA | Дата: 14.04.2024 | Комментарии (0)

В рамках проведення  фізкультурно-оздоровчої декади учні 10-Б класу провели просвітницькі бесіди  щодо правил поведінки в надзвичайних ситуаціях та алгоритми дій під час артилерійського обстрілу. Учні 11-Б, 8-А та 8-Б створили виставку "Берегиня  - захисниця". Застосовувались різні техніки виготовлення виробів, які будуть гарними подарунками-оберегами для наших захисників. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 21 | Добавил: SANYA | Дата: 14.04.2024 | Комментарии (0)

Сьогодні відбулися останні ігри змагань з волейболу серед учнів ліцею.
Перше місце опанувала команда 9 класу, на другому команда 7 класу та треті стали учні 10 класу.
Переможців привітав директор ліцею Віталій Іванович Лашта та вручив відповідні грамоти. Чемпіони також отримали волейбольний м'яч.
Дякуємо всім учасникам змагань активну участь в спортивному заході та бажаємо подальших успіхів.

Категория: Новини | Просмотров: 25 | Добавил: SANYA | Дата: 12.04.2024 | Комментарии (0)

Департамент кіберполіції Національної поліції України спільно з волонтерами створили проєкт «BRAMA», який обʼєднує небайдужих громадян у напрямку протидії дезінформації, а також російській пропаганді у мережі Інтернет. Про це повідомляє пресслужба відомства.

Мета проєкту: очистити медіа простір від російської пропаганди, знищити осередки незаконного контенту та підвищити медіа-грамотність українців.

Унікальність “BRAMA”: це не лише блокування джерел пропаганди, але й освітня програма з медіа-грамотності та захисту від дезінформації.

На сьогодні у проєкта є офіційний телеграм-канал BRAMA (https://t.me/+VQbWuHvcGJg2MjBi), а також планується запуск мобільного додатку та освітньої платформи. Долучитися до проєкту “BRAMA” може кожен.  Необхідно лише мати мобільний телефон або комп’ютер та бажання приєднатися до важливої справи.

Категория: Новини | Просмотров: 30 | Добавил: SANYA | Дата: 10.04.2024 | Комментарии (0)