« 1 2 ... 126 127 128

Дітки першого класу провели Всесвітній День довкілля. Для порівняння провели цікаву екскурсію на алейки, де могли оцінити стан нашого довкілля.Після чого дітки запропонували самим долучитися до  нашого спільного завдання,збереження всього живого на землі.Для цього на території ліцею було висаджені квіти які малі ліцеїсти спеціально принесли. Малі трудівники були приємно вражені зробленим.

Категория: Новини | Просмотров: 470 | Добавил: SANYA | Дата: 02.05.2015 | Комментарии (0)

27 Квітня в першому класі відбулося свято »Прощавай ,букварику!»

Свято пройшло в щирій, задушевній атмосфері. Серед присутніх були батьки та гості ліцею.

За традицією ліцею, батьки подарували своїм дітям »Кобзаря» Т.Г.Шевченка, і побажали бути

справжніми громадянами своєї країни.

Категория: Новини | Просмотров: 507 | Добавил: SANYA | Дата: 01.05.2015 | Комментарии (0)

На Великодні свята у першому класі відбулося свято"Чудо-писанка".
Дітки захоплено слухали,та брали активну участь у створенні власної писаночки.
Розповідали цікаві історії про Великодні свята,про освячення Пасхи. Кожен з діток мав змогу побачити справжні
писаночки, роздивитися візерунки,потримати в ручках справжній український оберіг.

Категория: Новини | Просмотров: 433 | Добавил: SANYA | Дата: 15.04.2015 | Комментарии (0)

Цікавим дійством для учнів першого класу стало свято Святого Валентина.
Діти обмінялися валентинками( які вкидали у чарівну скриньку).Було визначено Валентину та Валентина,а на сам кінець був святковий солдкий стіл.

Категория: Новини | Просмотров: 422 | Добавил: SANYA | Дата: 14.02.2015 | Комментарии (0)

29 січня 2015 року учнями 8-Б класу було організовано і проведено урок Мужності "І на Аскольдовій могилі поховали їх..." Цікавими були розповіді восьмикласників про трагедію, що розігралася у січні 1918 р. в степу під станцією Крути, де в нерівному бою загинули 300 київських студентів і гімназистів. Присутні переглянули цікаву презентацію про цю героїчну і трагічну сторінку історії України. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв.

Категория: Новини | Просмотров: 443 | Добавил: SANYA | Дата: 30.01.2015 | Комментарии (0)

А ліцей наш колядує! Коли засвітяться яскраво над нами ясно вже зірки, із Віфлиємською звіздою до нас прийдуть колядники. Аж затрясуться в хаті стіни, які альти, які баси... Ви чуєте Вже дзвони близько! До нас ідуть колядники! Напевно, найменше, що може зробити людина Господу-це славити імя Його. Різдво саме та пора, коли на кожному кроці від немовляти до стареньких бабусь та дідусів із уст лине слава Богу, з вуст усіх чути Христос народися-Славімо Його! Саме такими словами розпочався різдвяний фестиваль у нашому ліцеї.

Категория: Новини | Просмотров: 428 | Добавил: SANYA | Дата: 10.01.2015 | Комментарии (0)

01.10.14р. "Добро починається з мене." Піклування про ближнього, взаємодопомога,підтримка в біді споконвіку вважається найбільшими чеснотами людини.

Вже традицією стало 11-Б клас разом з класним керівником Давидюк В.С., відвідувати стаціонарне відділення с.Друхів зі святковим концертом та подарунками з нагоди Міжнародного дня людей похілого віку

Категория: Новини | Просмотров: 585 | Добавил: SANYA | Дата: 02.11.2014 | Комментарии (0)

30.09.2014p. Година спілкування "Мир у дитячих долонях", була проведенна цікаво і захоплююче.  Учні 11-х класів разом з класними керівниками Прокопчук О.О., та Давидюк В.С., запросили голову конгресу Березнівщини Куц Аллу Володимирівну.

Категория: Новини | Просмотров: 397 | Добавил: SANYA | Дата: 01.11.2014 | Комментарии (0)

23 серпня 2014 року учні 11-Бкласу Шнайдер Ольга та Богданова Марія  разом з класним керівником Давидюк В.С., взяли участь у акції "Допоможи солдату", учні на ринку розпродавали дитячі роботи і виручені гроші було передано на АТО. За це отримали листи-подяки від адміністрації ліцею.

Категория: Новини | Просмотров: 418 | Добавил: SANYA | Дата: 02.09.2014 | Комментарии (0)

1-10 11-20 ... 1251-1260 1261-1270 1271-1279