« 1 2 ... 124 125 126 127 128 »

До уваги батьків!

З січня 2016 року безкоштовне харчування буде організовано для всіх учнів 1-4 класів, учнів 5-11 класів із числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» та дітей, батьки яких є учасниками антитерористичної операції.

Необхідно до 01 січня 2016 року подати довідку про отримання допомоги відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям».

Дирекція

Категория: Оголошення | Просмотров: 437 | Добавил: SANYA | Дата: 14.11.2015 | Комментарии (0)

Категория: Новини | Просмотров: 381 | Добавил: SANYA | Дата: 13.11.2015 | Комментарии (1)

День самоврядування дає можливість учням відчути себе дорослішими, перевірити себе на міцність і знання, визначитися з професійними уподобаннями!

Категория: Новини | Просмотров: 402 | Добавил: SANYA | Дата: 13.11.2015 | Комментарии (0)

Акція "Подаруй оберіг солдату"

Воїне, лицарю славний,
Ти зброю тримаєш в руках,

Щоб на нашу країну-державу

Злий не позарився враг.
Будь мужній і будь достойний
Ти слави своїх батьків,
Відважний вкраїнський воїне,
Нащадку славних віків

Категория: Новини | Просмотров: 485 | Добавил: SANYA | Дата: 11.11.2015 | Комментарии (0)

Категория: Новини | Просмотров: 395 | Добавил: SANYA | Дата: 09.11.2015 | Комментарии (0)

В першому класi вiдбулася прoгулянка на алейки.Дiти з великим задоволенням спостерiгали  за змiнами в природi,милувалися чарiвними барвами осенi.Весело провели час.

Категория: Новини | Просмотров: 532 | Добавил: SANYA | Дата: 08.11.2015 | Комментарии (0)

Музей історії навчального закладу створений  з нагоди 20-и річчя ліцею за

ініціативою педагогічного колективу та при активній матеріальній підтримці

батьківської громадськості.

Детальніша Інформація про музей

Категория: Новини | Просмотров: 434 | Добавил: SANYA | Дата: 06.11.2015 | Комментарии (0)

01 жовтня 2015 року

20 років новаторських творчих пошуків та успіхів

відзначив наш колектив

Барвистим, хвилюючим і незабутнім святом було відзначення 20-річчя з дня заснування Березнівського економіко-гуманітарного ліцею. На цю урочистість прийшли  педагоги та учні навчального закладу, ветерани праці колективу, батьки та гості.

У святково прикрашеному холі линули ніжні мелодії, а ведучі Марія Мельник та Євген Бойчук, щирими віршованими рядками сердечно вітали присутніх з ювілеєм, дякували дорослим за створені хороші умови для навчання і дозвілля, педагогам за їх любов до дітей, відданість професії.

З нагоди святкування ювілею відбулася ще одна важлива і знакова подія – було відкрито музей історії навчального закладу. Після перерізання символічної стрічки його освятив благочинний парафій УПЦ Київського патріархату протоієрей Мирослав Синиця. А учні-екскурсоводи провели для гостей змістовну екскурсію.

Категория: Новини | Просмотров: 445 | Добавил: SANYA | Дата: 05.11.2015 | Комментарии (0)

Міжнародний конкурс з інформатики та комп'ютерної грамотності Бобер відбудеться 8-9 листопада 2015р.
До участі запрошуються учні 2-11 класів.
Детальніша інформація на сайті bober.net.ua
Категория: Новини | Просмотров: 410 | Добавил: SANYA | Дата: 04.11.2015 | Комментарии (0)