« 1 2 ... 123 124 125 126 127 128 »

Дітки першого класу завітали в гості до музичної школи.

Учні школи підготували гостям музичні номери: гра на баяні, фортепіано, спів, скрипка, гітара саксофон.

Великими оплесками діти зустріли Булку Надійку,та Кондратюк Владу,які є учнями нашого ліцею.

Категория: Новини | Просмотров: 437 | Добавил: SANYA | Дата: 08.12.2015 | Комментарии (0)

Учні 2класу розуміють , що взимку багато птахів потерпає від голоду . Вони із задоволенням допомагають пернатим друзям ,бо знають ,що найпростіша годівничка може врятувати пташине життя .

Категория: Новини | Просмотров: 370 | Добавил: SANYA | Дата: 06.12.2015 | Комментарии (0)

3 грудня 2015р. учні 10-Б класу в рамках декади правових знань відвідали Березнівський районний суд, де працівники суду провели цікаву та змістовну навчально-пізнавальну екскурсію. В ході екскурсії учні дізнались про функції суду, його структуру та організацію роботи. Також працівники суду люб'язно відповіли на всі запитання учнів щодо особливостей діяльності суду та розгляду судових справ.

Категория: Новини | Просмотров: 386 | Добавил: SANYA | Дата: 05.12.2015 | Комментарии (0)

З нагоди відзначення Дня Збройних Сил України відбулася зустріч з учасником Майдану,  бойових дій на сході України Юрієм Гов’ядовським, начальником відділу молоді та спорту Василем Ящуком та працівником районного комісаріату

Категория: Новини | Просмотров: 405 | Добавил: SANYA | Дата: 04.12.2015 | Комментарии (0)

Нарівні з дорослими плели маскувальні сітки, пекли бійцям АТО пиріжки, збирали продукти харчування й робили обереги, щоб там, на передовій, підтримати наших солдат і ще раз нагадати: хлопці, тримайтеся, ви не самі, ми з вами.

Учні  об’єдналися у потужний фронт допомоги нашій армії, і роблять маленькі дива.

Категория: Новини | Просмотров: 401 | Добавил: SANYA | Дата: 03.12.2015 | Комментарии (0)

Шановні колеги, випускники, батьки! Нещодавно наш навчальний заклад святкував 20-років від створення . З цієї нагоди дирекція та педагогічний колектив створили музей історії закладу, в якому зібрані матеріали про наші досягнення, успіхи та діяльність за всі роки. Висловлюємо щиру вдячність батькам за матеріальну підтримку та всім, хто активно долучився до реалізації даної ідеї. Надіємось, що експозиції нашого музею будуть поповнюватись , просимо Вас долучитись до збору матеріалів: цікаві фото, грамоти, учнівські зошити цікавих матеріалів, що висвітлюють тощо.

Категория: Оголошення | Просмотров: 365 | Добавил: SANYA | Дата: 02.12.2015 | Комментарии (0)

Обласний етап Всеукраїнського турніру юних біологів

07-08 жовтня 2015 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №24 відбувся обласний етап Всеукраїнського турніру юних біологів. У турнірі взяла участь учениця нашого закладу  Михайлова  Мар’яна.

Вітаємо  з ІІІ призовим місцем Михайлову  Мар’яну та вчителя біології Голотюк Валентину Володимирівну.

Обласний етап Всеукраїнського турніру юних географів

15 -16 жовтня 2015 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №23 відбувся обласний етап Всеукраїнського турніру юних географів. У турнірі взяв участь учень нашого закладу  Гергелюк Олександр.

Вітаємо  з ІІІ призовим місцем Гергелюка Олександра та вчителя географії Юсковець Тамару Василівну.

Обласний етап Всеукраїнського турніру юних фізиків

23-24 жовтня 2015 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №23 відбувся обласний етап Всеукраїнського турніру юних фізиківв. У турнірі взяли участь учні нашого закладуАртюх Владислав, Єрмолін Олексій, Яницький Олег,Гергелюк Олександр.

Вітаємо  з ІІІ призовим місцем Артюха Владислава, Єрмоліна Олексія, Яницького Олега,  Гергелюка Олександра

та вчителів фізики Цимбалюка Володимира  Федоровича та Пастушка Дмитра Ігоровича

Категория: Новини | Просмотров: 439 | Добавил: SANYA | Дата: 24.11.2015 | Комментарии (0)

19 листопада 2015 року учнями 9-А та 10-А класу Березнівского НВК "ЕГЛ-ЗОШ І-ІІ ст." було проведено прибирання у Сквері Слави!

Категория: Новини | Просмотров: 432 | Добавил: SANYA | Дата: 20.11.2015 | Комментарии (0)

В ході проведення Тижня безпеки учасників дорожнього руху класними керівниками проведені бесіди та інструктажі з питань безпеки дорожнього руху,  зустріч учнів 5-х класів з працівником ДАІ Морозом  О. Д. організована  вчителем з основ здоров’я Давидюк В.С. та проведено рейд «Я - велосипедист».

Категория: Новини | Просмотров: 414 | Добавил: SANYA | Дата: 16.11.2015 | Комментарии (0)

Категория: Новини | Просмотров: 417 | Добавил: SANYA | Дата: 14.11.2015 | Комментарии (0)