« 1 2 ... 122 123 124 125 126 ... 128 129 »

26 лютого в першому класі пройшов день добрих справ.

Діти допомагали один одному, підгодовували птахів,відпочивали на ігровому майданчику.

День пройшов на відмінно!!!

Категория: Новини | Просмотров: 366 | Добавил: SANYA | Дата: 26.02.2016 | Комментарии (0)

І тихо мовляться слова,

І шепче зірка вечорова,

І чуть, як засина трава

У колисковій рідній мові.

Рідна мова. Вона починається з маминої колискової, з батьківського мудрого слова - поради, з пісні, з жарту, з любові. Вона вміщує в собі весь світ, сповнений дива, незвичайних почуттів і краси. Її називають калиновою, солов'їною... Вона така і є, бо народилася у вишневих садках, увібрала в себе все розмаїття солов'їного співу, набралася пахощів у волошок і розквітла, мов та калина.
      Вона пройшла у своєму розвитку безліч випробувань, її забороняли, намагались знищити. Та наша мова вистояла, перемогла, засіяла у всій своїй чарівності. 21 лютого щороку представники всіх націй і народносте відзначають Міжнародний день рідої мови.

Напередодні цього свята у Березнівському НВК «ЕГЛ-ЗОШ І-ІІ ступенів» було організовано виставку вчителем української мови і літератури Овдійчук Л.Б. та учнями 6-Б класу. У ній – цікаві публікації: «Цікаві факти з історії української мови», «Вислови видатних людей про мову», «Власні вірші і малюнки учнів 6 класу», а також учні дібрали якнайбільше епітетів до слів «рідна мова».

Можеш призабути

Запах рути-м’яти,

Але рідну мову

Мусиш пам’ятати.

Категория: Новини | Просмотров: 459 | Добавил: SANYA | Дата: 22.02.2016 | Комментарии (1)

19 лютого 2016 року

Щоб віддати належну шану мужнім учасникам Революції гідності, які віддали своє життя розпочали День Героїв Небесної Сотні першим уроком з виконанням Державного Гімну України та хвилиною мовчання.

Категория: Новини | Просмотров: 428 | Добавил: SANYA | Дата: 19.02.2016 | Комментарии (0)

З 13.01.16 в нашому ліцеї проходила виставка "Україна колядує, колядує вся земля", яку підготували учні 5-А класу начолі з класним керівником Кардаш Галиною Олександрівною. Мельник Максим, Луцик Михайло, Новачок Тарас, Семенчук Любомир, Тарасюк Олесь, Ципан Юлія та Чухрай Катерина намалювали тематичні малюнки. Кардаш Марія намотала з ниток різдвяні зірки. Всі учні разом виготовили оригінальну ялинку з паперових відбитків своїх рук. Також виставку доповнили текстами колядок. (фото)

Категория: Новини | Просмотров: 510 | Добавил: SANYA | Дата: 17.01.2016 | Комментарии (0)

Україна колядує!

Колядує вся земля!

В небі ангели співають,

Прославляємо Христа!

Категория: Новини | Просмотров: 474 | Добавил: SANYA | Дата: 14.01.2016 | Комментарии (0)

Просмотров: 416 | Добавил: SANYA | Дата: 30.12.2015 | Комментарии (0)

Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ  ступенів»

оголошує набір учнів на 2016-2017 навчальний рік у 5-ті та 10-ті класи.

Навчання здійснюється за двома  профілями: математичним, іноземної філології.

Прийом документів проводиться:

до 5 класу – до 10 червня  2016 року;  (табелі успішності за 4 клас)

до 10 класу –   до 17  червня 2016 року

заходів з організації роботи

по набору  учнів у 2016 -2017 н.р.

... Читати далі »
Категория: Оголошення | Просмотров: 482 | Добавил: SANYA | Дата: 27.12.2015 | Комментарии (0)

Новий рік! Ці слова у кожного асоціюються зі святковим настроєм, подарунками, іграми, розвагами.

Активно працювали у "Майстерні Діда Мороза" всі учні, які прикрасили ліцей новорічними композиціями,  що додало святковості під час проведення заходів.

Новорічні свята – це чудовий спосіб проявити свої акторські здібності. Діти представляли театралізовані вистави, проводили конкурси, співали і танцювали.

Категория: Новини | Просмотров: 388 | Добавил: SANYA | Дата: 25.12.2015 | Комментарии (2)

Категория: Новини | Просмотров: 462 | Добавил: SANYA | Дата: 23.12.2015 | Комментарии (0)

Категория: Новини | Просмотров: 392 | Добавил: SANYA | Дата: 22.12.2015 | Комментарии (0)