« 1 2 ... 121 122 123 124 125 ... 128 129 »

Українці на початку березня відзначають Шевченківські дні. В  ліцеї про них теж пам’ятають. Учні 1 класу разом з вчителями підготували й провели святковий захід, приурочений 202-й річниці з дня народження Кобзаря.

А маленька журналістка Дарія Кукта підготувала статтю до шкільної стінгазети. (фото)

Категория: Новини | Просмотров: 397 | Добавил: SANYA | Дата: 09.03.2016 | Комментарии (0)

Категория: Новини | Просмотров: 365 | Добавил: SANYA | Дата: 09.03.2016 | Комментарии (0)

Дорогі наші дівчатка! Ми, сильна половина нашого 1 класу, дружно і від усієї душі вітаємо вас з 8 березня. Ви — наші прекрасні феї, красуні, розумниці. Ми впевнені, що ви гордо закінчите перший клас, на випускному закружляєте з нами в вальсі , станете найкращими дружинами, матерями, зумієте реалізувати всі свої мрії і плани. Знайти своє справжнє місце в житті і будете займатися тільки тим, що приносить вам радість. Ми дуже любимо вас!

З повагою хлопці 1 класу.

Категория: Новини | Просмотров: 511 | Добавил: SANYA | Дата: 08.03.2016 | Комментарии (0)

Категория: Новини | Просмотров: 476 | Добавил: SANYA | Дата: 08.03.2016 | Комментарии (0)

Весна прийшла! Її радо зустрічають діти і дорослі. Учні 8 -Б класу та їх класний керівник Марковець О.С. підготували виставку  "Весна іде - красу несе"

Категория: Новини | Просмотров: 390 | Добавил: SANYA | Дата: 05.03.2016 | Комментарии (0)

Настали сонячні весняні дні, а з ними - час буяння, зародження нового, тріумфу молодої потужної сили.

3 березня 2016 року в Березнівському ЕГЛ відбулася Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник», в якій прийняло участь 37 учнів початкових класів. Це вже стало традицією. Наша активність, допитливість, бажання пізнавати нове, небайдужість і вболівання за Україну спонукали до участі у грі. Як завжди на нас чекали цікаві завдання, котрі стосуються нашої рідної мови, літератури, історії, культури, мистецтва. Виконання завдань гри вимагало вміння аналітично й логічно мислити, працювати самостійно, ми перевірили свою грамотність, а творчий підхід, навички поведінки в сучасному інтелектуальному середовищі допомогли нам успішно виконати завдання.

Категория: Новини | Просмотров: 431 | Добавил: SANYA | Дата: 04.03.2016 | Комментарии (1)

Краєзнавчий музей-місце, де зустрічаються сьогодення і минуле. Коли проходиш по його залах, то відчуваєш, як дух минулих часів наповнює тебе.

З великою цікавістю учні 1 класу полинули в давні часи наших предків, доторкнулися своїми серцями до життя простих селян, знарядь праці, їхнього побуту. Після  побаченого відчуваєш гордість за них, що жили багато років назад і що уміли облаштувати свій побут з такою ретельністю та вправністю!

Категория: Новини | Просмотров: 446 | Добавил: SANYA | Дата: 03.03.2016 | Комментарии (0)

Категория: Новини | Просмотров: 368 | Добавил: SANYA | Дата: 02.03.2016 | Комментарии (0)

У  музеї нашого закладу проходить виставка " Вишивка бісером " нашої випускниці Ренжиної Олени Ігорівни під назвою
 "Благослови Покрова Божа матір, мене Ікони вишивати. "