Зарахування дітей до навчального закладу здійснюється відповідно до статті 13 Закону України «Про освіту», наказу Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року № 367, зареєстрованого Міністерством юстиції України 05 травня 2018 року, «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти»

Про визначення дати початку прийому заяв для зарахування до закладів загальної середньої освіти у 2024-2025 навчальному році

Наказ про визначення дати прийому заяв для зарахування до першого класу у 2023-2024 н.р.

Порядок зарахування, відрахування та переведення здобувачів освіти до Березнівського економіко-гуманітарного ліцею на 2022 н.р.

Наказ про визначення дати прийому заяв для зарахування до першого класу у 2022-2023 н.р.

ПОРЯДОК проведення жеребкування для зарахування дітей до 1 класу Березнівського економіко-гуманітарного ліцею Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на вільні місця

Наказ про утворення конкурсної комісії для проведення жеребкування на вільні місця до 1 класу

ПОРЯДОК ЗАРАХУВАННЯ, ВІДРАХУВАННЯ ТА ПЕРЕВЕДЕННЯ УЧНІВ ДО ДЕРЖАВНИХ ТА КОМУНАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

НАКАЗ ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ДАТИ ПРИЙОМУ ЗАЯВ У 2021-2022 н.р.

ЗАЯВА (зразок)  про зарахування до закладу освіти (завантажити)