1 2 3 ... 109 110 »

Категория: Новини | Просмотров: 26 | Добавил: SANYA | Дата: 03.06.2024 | Комментарии (0)

Категория: Новини | Просмотров: 14 | Добавил: SANYA | Дата: 02.06.2024 | Комментарии (0)

Щиро вдячні усім, хто відгукнувся і підтримав збір коштів для 47- ОМБР!
Завдяки вашим донатам значно збільшилася сума на банці Катерини ГОРОДНЮК. Сьогодні донати небайдужих у закладі склали  8990 грн, які передані Олені ГОРОДНЮК, дружині Миколи ГОРОДНЮКА для 47-ї ОМБР.
Щодня робімо щось задля перемоги України, бо тільки разом ми здатні впоратися з усім!

Категория: Новини | Просмотров: 18 | Добавил: SANYA | Дата: 02.06.2024 | Комментарии (0)

Ученицю 6-В класу Іванну ГОРОДНЮК, яку нагороджено дипломом за І місце у Всеукраїнському родинному конкурсі фотопрезентацій «Вишиванка - оберіг моєї родини».
Хай життя подарує тобі ще багато можливостей проявити себе! Успіхів!!!

Категория: Новини | Просмотров: 20 | Добавил: SANYA | Дата: 02.06.2024 | Комментарии (0)

Щиро вітаємо учнів 2-Б класу, учасників обласного інтернет-фестивалю учнівської творчості за творами Василя СУХОМЛИНСЬКОГО у номінації «Малюнок»:
Віринею БОРОВЕЦЬ
Вікторію ВОЗНЮК
Меланію ПАРТАК
Аліну САВЧУК
Єгора СТЕБЛЮКА
Дякуємо учням за творчість та активну життєву позицію!
Вдячні Ользі КОНДРАТЮК за натхненну працю та підтримку дітей!

Категория: Новини | Просмотров: 19 | Добавил: SANYA | Дата: 02.06.2024 | Комментарии (0)

Отримали в дарунок стяг від 14 окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого, який передав нам Назарій МОМОТЮК.
Щиро дякуємо за такий цінний подарунок!
Дякуємо всім нашим воїнам, які попри всі складнощі ситуації зараз здобувають безпеку для України!

Категория: Новини | Просмотров: 24 | Добавил: SANYA | Дата: 25.05.2024 | Комментарии (0)

Історія успіху, яка надихає на зміни!
#Газета «Надслучанський вісник» #Успішні ліцеїсти ЕГЛ

Категория: Новини | Просмотров: 22 | Добавил: SANYA | Дата: 25.05.2024 | Комментарии (0)

Команду дівчат нашого ЕГЛ, які посіли почесне ІІ місце у змаганнях з волейболу в рамках проведення ВОЛЕЙБОЛЬНОЇ ЛІГИ БЕРЕЗНІВСЬКОЇ МТГ.
Дякуємо за творчу плідну співпрацю та професіоналізм вчительці Наталії РЕНЖИНІЙ та тренерці Аллі ПРОКОПЧУК.
Будьте прикладом для наслідування і завойовуйте нові лідерські позиції! (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 13 | Добавил: SANYA | Дата: 25.05.2024 | Комментарии (0)

Категория: Новини | Просмотров: 18 | Добавил: SANYA | Дата: 22.05.2024 | Комментарии (0)

Ми віримо в майбутнє твоє, Україно!
Говорять сьогодні дорослі й малі.
Бо ти в нас - найкраща, бо ти в нас єдина,
Немає такої, як ти, на землі.

У 3 класі відбувся виховний захід
"ВІРЮ В МАЙБУТНЄ ТВОЄ, УКРАЇНО!"
Дякуємо ЗСУ за можливість бачити красу рідного краю! (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 80 | Добавил: SANYA | Дата: 21.05.2024 | Комментарии (0)