«Міжнародна співпраця - запорука успіху»

 

    Наш навчальний заклад може похвалитись багаторічною співпрацею з іноземними організаціями і школами.

    В ліцеї з 1999-2009  роки працювали волонтери Корпусу Миру США в Україні.

    Вони проводили уроки з дітьми, організовували роботу клубу  "Подорож по англомовних країнах", створювали відеотеки англомовних фільмів. Координаторами добровольців Корпусу Миру є вчителі англійської мови закладу.

Першим волонтером в ліцеї був Глен Вебер - тепер Глен Бейкер (координатор Цимбалістий Є. М.). Протягом 1996-1998 років Глен був вчителем англійської мови в нашому закладі.

    У 2006-2007 н.р. волонтером Корпусу Миру США в Україні була  Елізабет Фаврет (координатор Ільчук М.П.), яка отримала Грант уряду США для відкриття і обладнання  фітнес-центру для жінок і дівчат в місті Березне. В цьому центрі можна займатися різними видами аеробіки: кік-боксінгом, йогою, пілатесом тощо.

     Метью-Олександр Орбах (координатор Новак І.А.)–працював волонтером у 2005 році.

     Прісцилла Чоі (координатор Марковець О.С.)- четвертий волонтер Корпусу Миру США в ліцеї, Працювала в закладі у 2008-2009 роках.

     Співпраця з волонтерами Корпусу Миру сприяє високому рівню знань учнів з англійської мови. Про це свідчать перемоги у Всеукраїнських олімпіадах та Міжнародних конкурсах (FLEX). Саме тому дана співпраця продовжилась у 2019-2020 н.р. з Мелісою Мортон /Melissa Morton/ (координатор Ільчук М.П.).

     У 2017 році багато позитивних вражень залишив гість із Канади Hany El Masry(координатор Федорчук А.О) під час англомовного табору GoCamp. А у 2019 році діти знову мали нагоду чудово провести перші дні літа з волонтером Сомешом Коушіком (координатор Чабан О.Ю.) в рамках GoCamp.

 

Наш ліцей з 17 жовтня 2019 року співпрацює з Волонтером Корпусу Миру США в Україні Мелісою Мортон за проектом “Викладання англійської мови як іноземної”/TEFL/

Цьому передувала ретельна підготовча робота: зустрічі з представниками та методистами Корпусу Миру, заповнення анкети та виконання зобов’язань згідно угоди, тобто підбір житла з усіма зручностями та побутовим приладдям, забезпечення тимчасової реєстрації. Ільчук М.П. взяла участь у Партнерській конференції та в урочистій церемонії складання присяги групою добровольців Корпусу миру США в Україні.

     

Конференція відбулася 14-16 жовтня 2019 р. у готелі «Пуща Конгрес Отель» в м. Київ, Пуща-Водиця.

Під час конференції – партнер добровольця Корпусу миру США /Ільчук М.П./ - більше дізналася про проекти Корпусу миру та програми Посольства США в Україні,почала планувати спільну з добровольцем роботу, обмінялася професійним досвідом та налагодила контакти з іншими учасниками конференції.

Урочиста Церемонія складання присяги відбулася в Українському Домі 16 жовтня 2019 року за участі керівництва Міністерства освіти та науки України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Посольства США в Україні, Корпусу миру США в Україні та інших поважних гостей.

Ми ставили за мету проекту (програми) нашого навчального закладу - підвищення рівня комунікативного спілкування учнів, вивчення звичаїв та традицій.

Який внесок у діяльність школи очікується від добровольця? Це перш за все:

· підвищення учнівської комунікативної діяльності;

· проведення класних та позакласних заходів;

· обмін досвідом;

· допомога у підготовці учнів до предметних олімпіад з англійської мови;

· участь у шкільних проектах.

І ось міс Меліса Мортон вже працює у нас. Буквально з першого дня вона почала проявляти заповзятість у роботі: відвідує уроки, включається у навчально-виховний процес. На тиждень волонтер має 18 годин педагогічного навантаження і викладає англійську мову разом в парі з українськими вчителями школи Ільчук М.П., Федорчук А.О., Чабан О.Ю. Учителі тісно співпрацюють з волонтером, оскільки прагнуть покращити свої знання англійської мови шляхом спілкування з носієм мови, а також бажають оволодіти методами спілкування та активного залучення учнів до процесу навчання, які волонтери застосовують у своїй викладацькій діяльності.

Вся робота Меліси Мортон спрямована на комунікативне спілкування – спонукає, допомагає (де жестом, де роз’ясненням, де прикладом) до розмови і сильного, і слабкого учня. А на сьогодні для вчителя нашої школи головне – підвищити мотивацію до навчання. Сподіваємося що наш волонтер зробить неоцінений вклад у підвищення інтересу до вивчення англійської мови в нашому закладі. (ФОТО) (Facebook)

close