Досягти своїх мрій і цілей! |
Історія успіху, яка надихає на зміни! |
Команду дівчат нашого ЕГЛ, які посіли почесне ІІ місце у змаганнях з волейболу в рамках проведення ВОЛЕЙБОЛЬНОЇ ЛІГИ БЕРЕЗНІВСЬКОЇ МТГ. |
|
Ми віримо в майбутнє твоє, Україно! У 3 класі відбувся виховний захід
|
Сьогодні відбувся І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Команда нашого закладу посіла почесне ІІ місце у конкурсі з демонстрації навичок зі стройової підготовки «Впоряд». В особистому заліку в змаганні «Стрільба» з пневматичної зброї переможне І місце виборов Назар МРИГЛОД.
Вітаємо учасників гри, які з гідністю та честю показали себе у змаганнях: КРАВЧУКА Андрія МРИГЛОДА Назара РАДІО Максима БОРОТЮКА Романа ОЛЕВСЬКУ Карину ЄВТУШОК Марію ШНАЙДЕР Анастасію Дякуємо за професіоналізм та плідну творчу співпрацю педагогам наставникам Сергію БРАТЧИКОВУ, Наталії ЯРМОЛЦІ, Майї ФУРСЯК. Хай ваше життя буде сповнене добрих емоцій і щирих почуттів, високих результатів і красивих перемог! (ФОТО) (Facebook) |
FEARLESS FESTIVAL, який організувала команда Fearless Березнівського економіко-гуманітарного ліцею, мав шалений успіх серед молоді громади.
|
Сьогодні наші учні долучилися до Національної руханки у вишиванках «Дякуємо ЗСУ», яку ініціювала Українська федерація «Спорт заради розвитку» задля єднання українців і міжнародної спільноти в їхній підтримці захисників України та незламного українського народу. День вишиванки — прекрасний привід об'єднатися в любові до України. Учні разом з усією країною в прямому етері Національної руханки хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих Героїв, співали гімн України та виконували вправи під знайомі мелодії. (ФОТО) (Facebook) #UNICEF_UA #Дякуємо_ЗСУ #ЗСУ #УФСЗР #Спорт_заради_розвитку ... Читати далі » |
І знову успішна участь наших ліцеїстів!!! |
Учні 10-А класу підготували фотовиставку до дня пам'яті та примирення. |