« 1 2 3 4 ... 130 131 »

Досягти своїх мрій і цілей!
#Газета «Надслучанський вісник» #Успішні ліцеїсти ЕГЛ

Просмотров: 47 | Добавил: SANYA | Дата: 25.05.2024 | Комментарии (0)

Історія успіху, яка надихає на зміни!
#Газета «Надслучанський вісник» #Успішні ліцеїсти ЕГЛ

Категория: Новини | Просмотров: 39 | Добавил: SANYA | Дата: 25.05.2024 | Комментарии (0)

Команду дівчат нашого ЕГЛ, які посіли почесне ІІ місце у змаганнях з волейболу в рамках проведення ВОЛЕЙБОЛЬНОЇ ЛІГИ БЕРЕЗНІВСЬКОЇ МТГ.
Дякуємо за творчу плідну співпрацю та професіоналізм вчительці Наталії РЕНЖИНІЙ та тренерці Аллі ПРОКОПЧУК.
Будьте прикладом для наслідування і завойовуйте нові лідерські позиції! (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 23 | Добавил: SANYA | Дата: 25.05.2024 | Комментарии (0)

Категория: Новини | Просмотров: 28 | Добавил: SANYA | Дата: 22.05.2024 | Комментарии (0)

Ми віримо в майбутнє твоє, Україно!
Говорять сьогодні дорослі й малі.
Бо ти в нас - найкраща, бо ти в нас єдина,
Немає такої, як ти, на землі.

У 3 класі відбувся виховний захід
"ВІРЮ В МАЙБУТНЄ ТВОЄ, УКРАЇНО!"
Дякуємо ЗСУ за можливість бачити красу рідного краю! (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 90 | Добавил: SANYA | Дата: 21.05.2024 | Комментарии (0)

Сьогодні відбувся І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Команда нашого закладу посіла почесне ІІ місце у конкурсі з демонстрації навичок зі стройової підготовки «Впоряд».

В особистому заліку в змаганні «Стрільба» з пневматичної зброї переможне І місце виборов Назар МРИГЛОД.

Вітаємо учасників гри, які з гідністю та честю показали себе у змаганнях:

КРАВЧУКА Андрія

МРИГЛОДА Назара

РАДІО Максима

БОРОТЮКА Романа

ОЛЕВСЬКУ Карину

ЄВТУШОК Марію

ШНАЙДЕР Анастасію

Дякуємо за професіоналізм та плідну творчу співпрацю педагогам наставникам Сергію БРАТЧИКОВУ, Наталії ЯРМОЛЦІ, Майї ФУРСЯК.

Хай ваше життя буде сповнене добрих емоцій і щирих почуттів, високих результатів і красивих перемог! (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 30 | Добавил: SANYA | Дата: 19.05.2024 | Комментарии (0)

FEARLESS FESTIVAL, який організувала команда Fearless Березнівського економіко-гуманітарного ліцею, мав шалений успіх серед молоді громади.
Ідея залучення молодих людей більше спілкуватися між собою в реальному житті, згуртувала команду в рамках проєкту UPSHIFT Україна від UNISEF Ukraine.
Ми бажали у лютому місяці команді успіхів у досягненні цілей. І ось у травні усе задумане їм вдалося здійснити.  Здійснити завдяки своїй наполегливості і цілеспрямованості.
ГОРДИМОСЯ І ПИШАЄМОСЯ ВАМИ!!! (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 32 | Добавил: SANYA | Дата: 19.05.2024 | Комментарии (0)

Сьогодні наші учні долучилися до Національної руханки у вишиванках «Дякуємо ЗСУ», яку ініціювала Українська федерація «Спорт заради розвитку» задля єднання українців і міжнародної спільноти в їхній підтримці захисників України та незламного українського народу.

День вишиванки — прекрасний привід об'єднатися в любові до України. Учні разом з усією країною в прямому етері Національної руханки хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих Героїв, співали гімн України та виконували вправи під знайомі мелодії. (ФОТО) (Facebook)

#UNICEF_UA #Дякуємо_ЗСУ #ЗСУ #УФСЗР #Спорт_заради_розвитку  ... Читати далі »

Категория: Новини | Просмотров: 39 | Добавил: SANYA | Дата: 18.05.2024 | Комментарии (0)

І знову успішна участь наших ліцеїстів!!!
За підсумками змагань, команда нашого ліцею посіла почесне ІІ місце в обласному етапі проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги з волейболу» серед дівчат.
Вітаємо нашу команду і щиро дякуємо всім учасникам за їхню величезну енергію та завзятість!
Не можна оминути увагою внесок незмінного тренера Наталії РЕНЖИНОЇ, яка мудро керувала командою, надихаючи її на великі звершення та спільний успіх.
МИ ПИШАЄМОСЯ ВАМИ
#РазомПереможемо #плічопліч #шкільніліги

Просмотров: 44 | Добавил: SANYA | Дата: 15.05.2024 | Комментарии (0)

Учні 10-А класу підготували фотовиставку до дня пам'яті та примирення.
День пам'яті та примирення (пам'яті жертв та примирення між країнами-учасниками Другої світової війни) — пам'ятний день в Україні, який відзначають 8 травня, в річницю капітуляції нацистської Німеччини (цю подію прийнято розглядати як символ перемоги над нацизмом)

Категория: Новини | Просмотров: 37 | Добавил: SANYA | Дата: 08.05.2024 | Комментарии (0)