У районній бібліотеці другокласники насолоджувалися прекрасними картинами, які створила талановита людина - Яковишина Людмила Іванівна. Вона змогла своїми витворами передати красу жінки, її неповторність і самобутність. Діти були в захваті від такої краси, щиро дякували організаторам за змістовно проведений час. (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 243 | Добавил: SANYA | Дата: 10.11.2019 | Комментарии (0)

«Не лише Джекі Чан і дракони. Що слід знати про цю супердержаву».

- Що ви знаєте про Китай?

З таким запитанням звернулася бібліотекар районноі бібліотеки (Читальний зал)Дехтяр Людмила Миколаївна до своїх маленьких читачів та іх вчителів.

Діти пригадали, що є Велика Китайська стіна, панда-символ Китаю, а дітки до 5-ти років святі.... п.Галина запропонувала ліцеїстам ближче познайомитися із цією загадковою країною, адже 2019 рік проголошений роком Китаю в Україні. (Facebook)

А також зусиллями дітей 2 класу була створена виставка "Китай : імперія-загадка". За допомогою якої діти показали своє бачення цієї країни : її архітектури, традицій, звичаїв, мови, кухні.

Просмотров: 229 | Добавил: SANYA | Дата: 10.11.2019 | Комментарии (0)