Категория: Новини | Просмотров: 238 | Добавил: SANYA | Дата: 13.11.2019 | Комментарии (0)

Категория: Новини | Просмотров: 234 | Добавил: SANYA | Дата: 13.11.2019 | Комментарии (0)

"Ну, що б здавалося слова…" - під такою назвою відбулося свято до Дня української писемності та мови, яке відбулося у районній дитячій бібліотеці. Під час заходу панувала тепла дружня атмосфера. Учні 7-Б класу показували цікаві сценки, розповідали вірші, співали українські пісні, танцювали гопак.

На свято були запрошені батьки, вчителі та волонтер Корпусу миру США Мелісса Мортон. Дякуємо їй за таку ориганільну промову українською мовою! Вона ще більше надихнула учнів вивчати іноземну мову, адже за три місяці показала хороший результат зі знання державної мови України.

По закінченню всіх присутніх пригощали пампушками та смачним короваєм. (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 219 | Добавил: SANYA | Дата: 13.11.2019 | Комментарии (0)

Нещодавно діти 2 класу відвідали краєзнавчий музей, де усе дихає історією і духом українського народу. Діти познайомилися з багатою культурною спадщиною. Дізналися, що побут українців формувався протягом багатьох століть, шляхом накопичення традицій попередніх поколінь. Учні поповнили свої знання про народні ремесла і зрозуміли, що багатий скарб звичаїв нашого народу ми отримали в спадок і мусимо зберегти його та, нічого не втративши, передати нашим дітям, щоб зберегти генетичну пам'ять нашого народу. (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 241 | Добавил: SANYA | Дата: 13.11.2019 | Комментарии (0)