Ми за здоровий спосіб життя! Саме під таким гаслом відбувся виховний захід, який провела керівник підліткового клубу ,,Колорит" Ціпан О.Ю. Учні 1, 2 та 3 класів дізналися багато цікавої та потрібної інформації про здоров'я, харчування та активний відпочинок. А ще зробили висновок, що шкідливі звички отруюють організм. (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 248 | Добавил: SANYA | Дата: 21.11.2019 | Комментарии (0)

День Гідності та Свободи - особливий для кожного з нас. Він пов'язаний з початком двох революцій, коли голоси мільйонів громадян злилися в єдиний голос нації, щоб твердо сказати: українці хочуть і будуть жити у вільній демократичній та квітучій державі.

До Дна Свободи та Гідності учні 11-Б класу підготували Тематичну виставку.
Також в холі закладу була підготовлена фотовиставка, а класні керівники разом з учнями провели тематичні години спілкування та бесіди. (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 258 | Добавил: SANYA | Дата: 21.11.2019 | Комментарии (0)