Всесвітній день доброти традиційно святкують 13 листопада. Саме у цей день 1998 року в Токіо відкрилася перша конференція Всесвітнього руху доброти. Учні 8-б класу підготували для другокласників лялькову виставу "Колобок - супермен", провели гру "Добрий чи поганий вчинок" та подарували юним глядачам книги в куточок юного читача "Роби добро і нехай у відповідь до тебе прилітає бумеранг щастя". (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 246 | Добавил: SANYA | Дата: 14.11.2019 | Комментарии (0)

13 листопада у 2 клас завітали гості : начальник відділу молоді і спорту освіти, молоді та спорту Березнівської районної державної адміністрації Василь Йосипович Ящук, головний спеціаліст управління Тетяна Осійчук та керівник дитячого підліткового клубу ,, Колорит" Оксана Юріївна Ціпан. Вони нагородили дітей за активну участь у конкурсі соціальної реклами в рамках реалізації проекту ,,Здоровий спосіб життя". Керівник Березнівської районної молодіжної громадської організації ,,Центр молодіжних ініціатив,, Разом з Василем Ющуком подарували дітям у мистецький осередок кольорові олівці, а призери конкурсу: Євтушок Назарій, Городнюк Іванна, Олексін Богдан, отримали цікаві дитячі енциклопедії. (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 228 | Добавил: SANYA | Дата: 14.11.2019 | Комментарии (0)