До дня народження Ліни Костенко факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій ЦДПУ провів конкурс для студентів і школярів на краще читання поезії англійською або німецькою мовою.
Щиро вітаємо Кіру ГУРИН ученицю 10-Б класу, яка прочитала поезію "Крила" англійською мовою і стала переможцем конкурсу, вигравши Гран Прі.
Дякуємо Олені Сергіївні МАРКОВЕЦЬ за натхненну працю та підтримку молоді!

Просмотров: 56 | Добавил: SANYA | Дата: 01.04.2023 | Комментарии (0)

В рамках проведення Тижня вивчення іноземних мов було проведено такі онлайн-заходи: квест "Get the Treasure" у 8-А класі, вікторина "There is Something Tasty Here" у 5-В класі, віртуальна екскурсія містом Лондон у 10-А класі. Восьмикласники зацікавлено виконували завдання квесту, успішно пройшовши всі його етапи. П'ятикласники були кмітливими та старанними, виконуючи різноманітні інтерактивні вправи. Десятикласники підготували цікаві та пізнавальні розповіді про визначні місця Лондона, а в кінці уроку перевірили себе, відповідаючи на запитання фінальної вікторини. Дуже приємно, що ліцеїсти проявили активність, креативність, підтвердили хороший рівень знань з англійської мови. Вдячна учням за гарну роботу! Вчитель: Медведчук О. О.

Просмотров: 62 | Добавил: SANYA | Дата: 01.04.2023 | Комментарии (0)

Птахи люблять подорожувати і, здебільшого, роблять це з метою – забезпечити собі належне харчування і комфортні житлові умови в зимовий період. Вони точно знають, куди і навіщо летять. Роблять це наполегливо, не шкодуючи часу та сил. З метою допомоги птахам після далеких подорожей, було встановлено День зустрічі птахів . Вашій увазі учні 5-В класу підготували наступний матеріал.

Категория: Новини | Просмотров: 77 | Добавил: SANYA | Дата: 01.04.2023 | Комментарии (0)