Свято Пасхи недалечко,

Люди звичай бережуть, –

Розмальовують яєчка,

Пишні пасочки печуть.

Категория: Новини | Просмотров: 58 | Добавил: SANYA | Дата: 13.04.2023 | Комментарии (0)

Писанка - символ Сонця, життя, краси, весняного відродження, добра , радості. Адже кожен символ, кожен елемент має певне сакральне значення. Дякуємо Оксані Стахнюк - Усач , прекрасній МАЙСТРИНІ, за чудовий майстер - клас для третьокласників. Відроджуймо традиції наших предків!!!

Категория: Новини | Просмотров: 59 | Добавил: SANYA | Дата: 13.04.2023 | Комментарии (0)

Слова вдячності та щирий привіт педагогам і працівникам, учнівській і батьківській громадам економіко-гуманітарного ліцею від наших захисників!!!
Дякуємо усім, хто стоїть на захисті нашої Батьківщини!Дякуємо, що бережете рідну країну від ворога!

Категория: Новини | Просмотров: 66 | Добавил: SANYA | Дата: 13.04.2023 | Комментарии (0)

В обласному етапі Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт із природознавства «Юний дослідник» у номінації «Охорона здоров‘я» з роботою «Виявлення фальсифікації молока з місцевих супермаркетів в домашніх умовах та його вплив на здоров‘я людини» нагороджена дипломом за ІІІ місце учениця 5-В класу Іванна ГОРОДНЮК. Нехай енергія цих миттєвостей успіху зарядить тебе позитивом і дасть поштовх до нових звершень!!!
Щиро дякуємо вчительці Ользі ЦИМБАЛЮК за плідну роботу з молоддю та постійний творчий пошук!!!

Категория: Новини | Просмотров: 69 | Добавил: SANYA | Дата: 13.04.2023 | Комментарии (0)