Олег ШТУНДЕР, учень 11-А класу, став фіналістом благодійної неприбуткової організації Ukraine Global Scholars (UGS), що дало можливість вступити у школу-пансіон під назвою The Hotchkiss School. Цей елітний навчальний заклад входить у топ-5 шкіл на території США і є омріяною ціллю для тисяч школярів, які туди щорічно подаються.
Пишаємося нашим учнем, який матиме найпрестижнішу освіту в світовому масштабі, і в подальшому вкладе свої знання у відбудову та розвиток України!

Категория: Новини | Просмотров: 57 | Добавил: SANYA | Дата: 21.04.2023 | Комментарии (0)

Великдень всіх нас на гостину просить,
Малює сонце полотно небес,
І крашанку, як усмішку підносить,
- Христос Воскрес!
  Воістину Воскрес!

(ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 54 | Добавил: SANYA | Дата: 21.04.2023 | Комментарии (0)

Щиро вітаємо учнів 5-В класу та їх керівника Ольгу ЦИМБАЛЮК, які нагороджені дипломом за ІІ місце у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Парки - легені міст і сіл»! Пишаємось вами!!!

Категория: Новини | Просмотров: 55 | Добавил: SANYA | Дата: 21.04.2023 | Комментарии (0)

Учень 8 а здобуває перемоги не тільки в громаді, але незабаром їде на змагання серед юнаків на Україну, тож побажаємо йому успіху та перемог!

Категория: Новини | Просмотров: 50 | Добавил: SANYA | Дата: 21.04.2023 | Комментарии (0)