Хто не любить клоунів, веселощі, сміх? Напевно, таких людей не знайдеться. А вже дітей, які не люблять клоунів, взагалі немає в природі! Ми добре знаємо, що поруч з ним не буде нудно і сумно.
Хочете підняти настрій своїм друзям і близьким? Пропонуємо Вам своїми руками зробити - веселого клоуна. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 54 | Добавил: SANYA | Дата: 29.04.2023 | Комментарии (0)

На Чорнобиль журавлі летіли,
З вирію вертались навесні.
Як сніжниця, попелище біле
Розвівалось в рідній стороні.

Такими словами було розпочато годину пам’яті «На Чорнобиль журавлі
летіли» з нашими найменшими ліцеїстами присвячену 37 – й річниці трагедії
на Чорнобильській АЕС.
         Скільки б не минуло років, все одно дзвони Чорнобиля стукають у наші
серця, змушують нас зупинитись і озирнутись у той страшний 1986 – й.
Усі діти виготовили ангела в пам’ять ліквідаторів наслідків
Чорнобильської  катастрофи, життя яких обірвав зловісний атом. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 62 | Добавил: SANYA | Дата: 29.04.2023 | Комментарии (0)

Уроки ЯДС.
З клас
Вчитель Семенюк Алла

Як засвоїти матеріал про системи органів і яку функцію виконує той чи інший орган??
Це все легко дається зробити, коли на практиці застосовуєш набуті знання, а на відтворення певної системи приходить все, що під рукою(пластилін, макарони, фломастери, надувні повітряні кульки.......)

Та найголовніше - ФАНТАЗІЯ!!!
Роботи дітей доводять, що ФАНТАЗІЯ не має меж

Дивіться самі та переконайтеся!

Категория: Новини | Просмотров: 61 | Добавил: SANYA | Дата: 29.04.2023 | Комментарии (0)

Найбільшу насолоду і радість, найпалкішу любов до рідного краю, до життя викликає в нас природа.
У 2 класі відбувся виховний захід "Єдність людини і природи", на якому діти вчилися пізнавати та оберігати матінку-природу (ФОТО) (Facebook)

Наші дітки сказали "Ні" війні !!! Учні 1 - А та 1 - Б класів взяли участь у флешмобі " Музика війни". Вони щиро переконані, що війна незабаром закінчиться і розквітне Україна, що мирним стане небо і всі татусі повернуться додому

Ми дуже любимо її. Любимо не лише за її солов'їну мову, чудову природу. Любимо за те, що це наша Батьківщина. Тож ми з першокласниками вирішили виготовити лепбокс "Україна". Віримо, що всі труднощі будуть подолані! (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 80 | Добавил: SANYA | Дата: 29.04.2023 | Комментарии (0)