« 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 129 130 »

Отримали теплі слова вдячності від мужніх та дорогих серцю людей - наших захисників

«Завдячуючи Березнівському економіко-гуманітарному ліцею, дітям, батькам, вчителям відбулася чергова поїздка на Схід України. Були передані щедрі гостинці, солодощі, ліки, малюнки, листи подяк та побажань для наших мужніх воїнів ЗСУ.

Дитячі дарунки, як прояв великої любові та поваги, захисники прийняли з вдячністю. Побажали бійці нашим дітям добре навчатися, шанувати своїх батьків та наставників, любити неньку Україну.

Разом ми сила!!! (Фото) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 34 | Добавил: SANYA | Дата: 12.02.2024 | Комментарии (0)

Категория: Новини | Просмотров: 31 | Добавил: SANYA | Дата: 09.02.2024 | Комментарии (0)

Категория: Новини | Просмотров: 22 | Добавил: SANYA | Дата: 09.02.2024 | Комментарии (0)

З 05.02 по 09.02 у нашому ліцеї проходив Тиждень початкового навчання. Всі учні і вчителі активно включились і радо виконували кожен пункт плану. Тиждень розпочався з ранкової зустрічі хіт-парадом фізкультхвилинок. Не забували ми і про читання, і про своє ментальне здоров'я,і про відпочинок на свіжому повітрі. Кожна перерва була активною, творчою і продуктивною. Діти розкривали свої таланти: співали патріотичні пісні, читали вірші, малювали, вправлялися з   LEGO, грали в шахи і шашки, проводили тренінги. В останній день Тижня вся дружна спільнота годувала птахів, працювала в " книжковій" лікарні. А учні ГПД креативили на ігровому майданчику. Сніжок зацвів квітами, з'явились чудернацькі птахи і метелики та інша творчість малюків. А охороною цих дивовижних картин поставили Сніговика, який вийшов великим і трішки сором'язливим! (Facebook) (ФОТО)

Категория: Новини | Просмотров: 29 | Добавил: SANYA | Дата: 09.02.2024 | Комментарии (0)

Щиро вітаємо вчителя математики та інформатики Олександра ЛАЗАРЦЯ!
Підручник з інформатики для учнів 7 класу, співавтором якого є Олександр Юрійович, отримав гриф Міністерства освіти і науки України.
Бажаємо невичерпного натхнення, міцного здоровʼя та радості від власної праці!

Категория: Новини | Просмотров: 39 | Добавил: SANYA | Дата: 09.02.2024 | Комментарии (0)

Категория: Новини | Просмотров: 28 | Добавил: SANYA | Дата: 05.02.2024 | Комментарии (0)

Учні 6-Б класу разом із класним керівником Меленчук Т.М. провели цікавий і пізнавальний виховний захід "З Україною в серці". Ліцеїсти помандрували славетними й трагічними сторінками історії рідного краю, дослідили відображення нашого минулого в народній творчості, поділилися мріями про Україну майбутнього, а також символічно віддали частинку свого серця рідній країні. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 31 | Добавил: SANYA | Дата: 02.02.2024 | Комментарии (0)

29 січня у 6-В класі відбулисася  історична вікторина, приурочена  Дню Героїв Крут,під час якої шестикласники пригадали деякі історичні факти. Наприкінці уроку діти  були нагороджені дипломами патріотів України.

Категория: Новини | Просмотров: 25 | Добавил: SANYA | Дата: 30.01.2024 | Комментарии (0)

22 січня другокласники, як усі українці, відзначають День Соборності України. Воєдино зливалися століттями одірвані одна від одної частини єдиної України. Сьогодення нагадує про найголовніший урок нашої спільної історії: в єдності - сила, єдність - наша зброя. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 41 | Добавил: SANYA | Дата: 22.01.2024 | Комментарии (0)

У далекому 1919 році українці доводили, що не існує окремо східної чи західної України, а натомість – єдина незалежна українська держава.
Ми досі боремося за неї.
Із Днем Соборності, нас, українці та українки!
Виборемо! Переможемо!

Категория: Новини | Просмотров: 28 | Добавил: SANYA | Дата: 22.01.2024 | Комментарии (0)