« 1 2 3 4 5 6 7 ... 127 128 »

Дякуємо всім, хто в бою, на бойових постах, на бойових завданнях.
Дякуємо всім, хто допомагає
Вірити в Україну – це вірити в себе та працювати на спільну силу. Маємо досягти наших українських цілей. Маємо перемогти (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 47 | Добавил: SANYA | Дата: 26.02.2024 | Комментарии (0)

Категория: Новини | Просмотров: 20 | Добавил: SANYA | Дата: 23.02.2024 | Комментарии (0)

Нехай материнське слово буде для всіх нас оберегом. Щастя вам, добра, нових здобутків в ім’я України!

Категория: Новини | Просмотров: 19 | Добавил: SANYA | Дата: 21.02.2024 | Комментарии (0)

Учні 5-Б класу щиро вітають всіх з Міжнародним днем рідної мови!!! Мова – це душа нації, її генетичний код, це основа для єдності держави і духовна гарантія її майбутнього. Шануймо, бережімо та прославляймо українську мову! Ми могутні й міцні в своїй мові. Наше слово – наша сила!

Категория: Новини | Просмотров: 18 | Добавил: SANYA | Дата: 21.02.2024 | Комментарии (0)

Протягом тижня 05.02 – 09.02 відбулася низка заходів в рамках проведення тижня точних наук. Вчителі математики, фізики, інформатики, астрономії проводили разом з учнями цікаві та пізнавальні уроки, квести, виставки, ігри-змагання. Давайте разом переглянемо фото і відео звіти вчителів кафедри Давидюк Н.М., Пастушка Д.І., Кардаш Г.О., Лазарця О.Ю., Цвенюк О.Б. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 25 | Добавил: SANYA | Дата: 20.02.2024 | Комментарии (0)

Категория: Новини | Просмотров: 14 | Добавил: SANYA | Дата: 20.02.2024 | Комментарии (0)

Категория: Новини | Просмотров: 19 | Добавил: SANYA | Дата: 18.02.2024 | Комментарии (0)

Вітаємо Бернацького Святослава  учня 9-а класу з  перемогою у відкритому чемпіонаті Рівненської області з важкої  атлетики ,який виборов  перше місце.

Категория: Новини | Просмотров: 23 | Добавил: SANYA | Дата: 12.02.2024 | Комментарии (0)

Отримали теплі слова вдячності від мужніх та дорогих серцю людей - наших захисників

«Завдячуючи Березнівському економіко-гуманітарному ліцею, дітям, батькам, вчителям відбулася чергова поїздка на Схід України. Були передані щедрі гостинці, солодощі, ліки, малюнки, листи подяк та побажань для наших мужніх воїнів ЗСУ.

Дитячі дарунки, як прояв великої любові та поваги, захисники прийняли з вдячністю. Побажали бійці нашим дітям добре навчатися, шанувати своїх батьків та наставників, любити неньку Україну.

Разом ми сила!!! (Фото) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 28 | Добавил: SANYA | Дата: 12.02.2024 | Комментарии (0)

Категория: Новини | Просмотров: 23 | Добавил: SANYA | Дата: 09.02.2024 | Комментарии (0)