« 1 2 ... 68 69 70 71 72 ... 128 129 »

Категория: Новини | Просмотров: 266 | Добавил: SANYA | Дата: 28.11.2019 | Комментарии (0)

Категория: Новини | Просмотров: 253 | Добавил: SANYA | Дата: 28.11.2019 | Комментарии (0)

Категория: Новини | Просмотров: 224 | Добавил: SANYA | Дата: 27.11.2019 | Комментарии (0)

Цікавим дійством закінчився тиждень для другокласників. Адже клуб "Колорит" гостинно відкриває двері для творчих та активних дітей. Сьогоднішня аплікація була створена після цікавої історії про тваринку, яка лазить по бамбукових деревах та має чорно-біле забарвлення. По закінченні цікавого дійства, ліцеїсти дали клички своїм кумедним витворам (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 266 | Добавил: SANYA | Дата: 24.11.2019 | Комментарии (0)

Категория: Новини | Просмотров: 236 | Добавил: SANYA | Дата: 22.11.2019 | Комментарии (0)

Категория: Новини | Просмотров: 239 | Добавил: SANYA | Дата: 22.11.2019 | Комментарии (0)

Ми за здоровий спосіб життя! Саме під таким гаслом відбувся виховний захід, який провела керівник підліткового клубу ,,Колорит" Ціпан О.Ю. Учні 1, 2 та 3 класів дізналися багато цікавої та потрібної інформації про здоров'я, харчування та активний відпочинок. А ще зробили висновок, що шкідливі звички отруюють організм. (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 251 | Добавил: SANYA | Дата: 21.11.2019 | Комментарии (0)

День Гідності та Свободи - особливий для кожного з нас. Він пов'язаний з початком двох революцій, коли голоси мільйонів громадян злилися в єдиний голос нації, щоб твердо сказати: українці хочуть і будуть жити у вільній демократичній та квітучій державі.

До Дна Свободи та Гідності учні 11-Б класу підготували Тематичну виставку.
Також в холі закладу була підготовлена фотовиставка, а класні керівники разом з учнями провели тематичні години спілкування та бесіди. (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 261 | Добавил: SANYA | Дата: 21.11.2019 | Комментарии (0)

Всесвітній день доброти традиційно святкують 13 листопада. Саме у цей день 1998 року в Токіо відкрилася перша конференція Всесвітнього руху доброти. Учні 8-б класу підготували для другокласників лялькову виставу "Колобок - супермен", провели гру "Добрий чи поганий вчинок" та подарували юним глядачам книги в куточок юного читача "Роби добро і нехай у відповідь до тебе прилітає бумеранг щастя". (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 248 | Добавил: SANYA | Дата: 14.11.2019 | Комментарии (0)