15:24 ВІТАЄМО!!! | |
Ученицю 6-В класу Іванну ГОРОДНЮК, яку нагороджено дипломом за І місце у Всеукраїнському родинному конкурсі фотопрезентацій «Вишиванка - оберіг моєї родини».
| |
|
Всього коментарів: 0 | |
15:24 ВІТАЄМО!!! | |
Ученицю 6-В класу Іванну ГОРОДНЮК, яку нагороджено дипломом за І місце у Всеукраїнському родинному конкурсі фотопрезентацій «Вишиванка - оберіг моєї родини».
| |
|
Всього коментарів: 0 | |