Категория: Новини | Просмотров: 39 | Добавил: SANYA | Дата: 02.06.2024 | Комментарии (0)

Під закінчення навчального року в закладі було проведено Вселіцейні змагання по різних категоріях, а саме: настільний теніс, кіберзмагання по BrawlStars та Counter Strike Source, а також інтелектуальне шоу "Поле". Цілий тиждень учні змагалися між собою за першість в певній категорії.

Змагання розпочалися саме з настільного тенісу, в якому учні різних класів спробували сили в даній номінації. Переможцем якої став учень 10-А класу Радіо Максим

В наступні 2 дні відбулися довгоочікувані ліцеїстами кіберзмагання . По BrawlStars було зареєстровано 10 команд та 7 команд по Counter Strike Source. Переможцями мобільної гри стали учні з 9-А класу в складі команди EVA. 2 місце - команда Bulls. 3 місце - команда "52".

В CSS у важкій фінальній грі переможцями стали учні 11-А класу в складі команди Workers. І в 1 остаточний бал від них відстали учні 9-Б класу в складі команди Cloud, які зайняли почесне 2 місце.

У завершення тижня змагань - було проведено інтелектуальну гру-шоу "Поле", в якій 30 учнів закладу змогли перевірити свою ерудованість, кмітливість, знання, а також швидкість реакції в дуелях по різним категоріям. І в нелегкій боротьбі переможцем став учень 5-А класу Свиридюк Назар, який відстояв і свої клітинки і в кінцевому результаті зайняв територію всього поля.

Діти весело та з користю провели цей час та отримали хороші емоції, а переможці в свою чергу отрималии нагороди (ФОТО) (Facebook)

Просмотров: 45 | Добавил: SANYA | Дата: 02.06.2024 | Комментарии (0)

Цей день символізує завершення нелегкої, але дуже важливої роботи.
Внесок учителів у життя учнів неоціненний! Вдячні вчителям за відданість, терпіння і професіоналізм. Бажаємо вам наповнити своє життя позитивними емоціями та натхненням, що забезпечить гарантований успіх нового навчального року.
Учням бажаємо з користю провести канікули, отримати яскраві враження і з новими силами здобувати знання!
Випускникам - успіхів у складанні НМТ!
Батькам - здоровʼя та оптимізму!
ДЯКУЄМО ЗСУ  ЗА КОЖЕН ДЕНЬ!!! (Facebook)

Просмотров: 51 | Добавил: SANYA | Дата: 02.06.2024 | Комментарии (0)

Щиро вдячні усім, хто відгукнувся і підтримав збір коштів для 47- ОМБР!
Завдяки вашим донатам значно збільшилася сума на банці Катерини ГОРОДНЮК. Сьогодні донати небайдужих у закладі склали  8990 грн, які передані Олені ГОРОДНЮК, дружині Миколи ГОРОДНЮКА для 47-ї ОМБР.
Щодня робімо щось задля перемоги України, бо тільки разом ми здатні впоратися з усім!

Ученицю 6-В класу Іванну ГОРОДНЮК, яку нагороджено дипломом за І місце у Всеукраїнському родинному конкурсі фотопрезентацій «Вишиванка - оберіг моєї родини».
Хай життя подарує тобі ще багато можливостей проявити себе! Успіхів!!!

Щиро вітаємо учнів 2-Б класу, учасників обласного інтернет-фестивалю учнівської творчості за творами Василя СУХОМЛИНСЬКОГО у номінації «Малюнок»: