« 1 2 ... 24 25 26 27 28 ... 128 129 »

Щорічно у першу середу лютого світ відзначає цікаве й доволі молоде свято – Всесвітній день читання вголос.  Цю подію започаткував міжнародний освітній проєкт «LitWorld» у 2010 році.
Всесвітній день читання вголос відзначили  в 1-А і 1-Б класах. А кращі читці отримали дипломи за чудові навички читання вголос.
У наступному році, ми віримо, що кількість учнів, які люблять читати збільшиться! (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 70 | Добавил: SANYA | Дата: 07.02.2023 | Комментарии (0)

Щоранку о 9:00 українці у своїх тихих молитвах згадують усіх, хто загинув під час збройної агресії рф
Світла і вічна їм пам'ять.

Не забуваймо і ми ціну сьогоднішнього ранку!

Категория: Новини | Просмотров: 104 | Добавил: SANYA | Дата: 03.02.2023 | Комментарии (0)

Проблема утилізації відходів – одна з найважливіших і найактуальніших серед проблем забруднення навколишнього середовища.
Щоб майбутнє було світлим та чистим, маємо разом турбуватися про наш «спільний дім».
З ініціативи КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «КОМФОРТ» встановлено контейнери для сортування та збору сміття в закладі. А ми, педагоги, виховуємо екосвідомість учнів, вчимо сортувати сміття, виробляти звичку раціонально та правильно утилізувати відходи.

Категория: Новини | Просмотров: 83 | Добавил: SANYA | Дата: 30.01.2023 | Комментарии (0)

29 січня в Україні відзначають пам'ять героїв Крут - українських студентів, які ціною власного життя зупинили більшовицький наступ на Київ у 1918 році.

Тому учні 9-А класу разом із класним керівником Лазарцем О.Ю. підготували тематичну виставку, щоб віддати шану стійкості та мужності молодих хлопців, які так само, як і сьогоднішні захисники України, стали на захист української держави та зупинили нападника.

Просмотров: 58 | Добавил: SANYA | Дата: 29.01.2023 | Комментарии (0)

З Днем СОБОРНОСТІ, моя рідна УКРАЇНО!
Вчитель Семенюк Алла

Просмотров: 66 | Добавил: SANYA | Дата: 24.01.2023 | Комментарии (0)

Проєкт є продовженням ініціативи «Ноутбук кожному вчителю», а його реалізація стала можливою завдяки домовленостям Міністерства освіти і науки України з компанією «Google» та за підтримки ЮНЕСКО.

Важливо забезпечити безперервний освітній процес. Адже освіта сьогодні - це інвестиція в мирне майбутнє. Щиро вдячні за підтримку освітнього процесу!

Категория: Новини | Просмотров: 64 | Добавил: SANYA | Дата: 24.01.2023 | Комментарии (0)

Категория: Новини | Просмотров: 62 | Добавил: SANYA | Дата: 23.01.2023 | Комментарии (0)

Дякуємо всім, хто долучився до виготовлення окопних свічок!!! Разом МИ сила !!! Разом до ПЕРЕМОГИ

Категория: Новини | Просмотров: 79 | Добавил: SANYA | Дата: 18.01.2023 | Комментарии (0)