« 1 2 ... 22 23 24 25 26 ... 128 129 »

Тарас Шевченко-батько українського слова,багатогранний геній, талановитий живописець, аквареліст, майстер гравюри.Саме про талант Шевченка-художника йшла мова на уроці мистецтва в 10б класі на тему "Художня Шевченкіана".
Десятикласники підготували цікаві розповіді про становлення Шевченка-художника, про його картини,яких нині відомо понад тисячу, про різноманітність жанрів і стилів митця.Ліцеїсти були вражені, як тісно переплелися між собою живопис і поезія в спадщині Кобзаря.Свої вміння Тарас Шевченко не розтратив ні під час страждань, ні під час тяжкої неволі. І сьогодні творчість видатного генія допомагає українському народові виборювати волю та незалежність.Завершився захід величною "Молитвою за Україну"композитора М.Лисенка. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 65 | Добавил: SANYA | Дата: 10.03.2023 | Комментарии (0)

Вітаємо переможців конкурсу читців-декламаторів творчості Тараса Григоровича Шевченка серед учнів 2-4 класів:

Михайлика ЧИБЕРЯКА (1️ місце)

Анастасію ТИХОНЧУК (2️ місце)

Наталку РАДИСЮК (3️ місце)

Категория: Новини | Просмотров: 62 | Добавил: SANYA | Дата: 10.03.2023 | Комментарии (0)

Борітеся - поборете,
Вам Бог помагає!
За вас правда, за вас слава
І воля святая!
Пророчі слова Кобзаря сьогодні актуальні як ніколи. Поборемо!
Тематичний урок у 5-Б класі до дня народження Т.Г.Шевченка.

Просмотров: 67 | Добавил: SANYA | Дата: 10.03.2023 | Комментарии (0)

У День народження Т. Г. Шевченка - великого Кобзаря, видатного українського поета та художника, в перших класах пройшов виховний захід на тему: "Перехрестя долі Кобзаря". (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 63 | Добавил: SANYA | Дата: 09.03.2023 | Комментарии (0)

У рамках проведення тижня суспільно-гуманітарних наук у 6-А та 6-Б класах Любов ОВДІЙЧУК дистанційно провела інтерактивну  гру-мандрівку "Стопами Кобзаря".
Також з учнями 11-В класу оформили виставку фактів із життя Тараса Шевченка.

Категория: Новини | Просмотров: 58 | Добавил: SANYA | Дата: 09.03.2023 | Комментарии (0)

Щовесни по всій Україні проходять літературні читання Шевченкової поезії. Цьогоріч на інтернет-фестивалі учнівської творчості "Мій улюблений твір Т.Г.Шевченка" наш заклад представила учениця 9-А класу Матвійчук Ангеліна з поезією Т.Шевченка "Минають дні, минають ночі..."

Категория: Новини | Просмотров: 77 | Добавил: SANYA | Дата: 09.03.2023 | Комментарии (0)

Учениці 10-Б класу взяли участь у майстер-класі з виготовлення екосумки на базі Березнівського ВПУ.
Це гарний корисний досвід для наших учениць. Дівчата мали можливість самі спробувати шити  та забрати свої вироби із собою. Це було неочікувано. Щиро дякуємо викладачам ВПУ за чудовий, професійний та неповторний майстер-клас. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 62 | Добавил: SANYA | Дата: 09.03.2023 | Комментарии (0)

Категория: Новини | Просмотров: 67 | Добавил: SANYA | Дата: 09.03.2023 | Комментарии (0)

Вітаємо учнів 5-В класу та їх класного керівника Ольгу ЦИМБАЛЮК, які посіли ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі творчих проєктів «Код нації. Українська Сніжниця» у номінації «Фотографічна Україна»!!!
Хай завжди вистачає Вам сил і запалу, сміливо і гордо рухайтеся тільки вперед!!

Категория: Новини | Просмотров: 61 | Добавил: SANYA | Дата: 08.03.2023 | Комментарии (0)

Вітаємо Вікторію ВОЗНЮК й Аліну САВЧУК, учениць 1-Б класу та їх керівника Іванну ЦИПАН з яскравою перемогою у Всеукраїнському конкурсі  творчих проєктів «Код нації. Українська Сніжниця» у номінації «Співоча Україна»!!!
Від душі бажаємо Вам неймовірних веселощів душі і феєрверку радісних емоцій від близьких людей. Успіхів Вам, віри в себе і творчих злетів!

Категория: Новини | Просмотров: 66 | Добавил: SANYA | Дата: 08.03.2023 | Комментарии (0)