« 1 2 ... 21 22 23 24 25 ... 128 129 »

Вітаємо учнів 3 класу, учасників Всеукраїнського конкурсу читців поезій ЛІНИ КОСТЕНКО :

Софію БОРОВЕЦЬ
Іванну ОСІЙЧУК
Євгена ЦИМБАЛЮКА
Не зупиняйтеся на досягнутому, вдосконалюйтеся і завжди вірте у свої сили!

Категория: Новини | Просмотров: 55 | Добавил: SANYA | Дата: 28.03.2023 | Комментарии (0)

Сьогодні учні 2-5-х класів мали змогу відвідати інтегрований урок «Фантастичний світ екзотичних тварин», який провели працівники Центру неформальної позашкільної  освіти «Майбутнє Нації».
Лікарі вважають, що спілкування з тваринами допомагає стабілізувати психоемоційний стан та зняти психологічне напруження. Це відчули на собі усі присутні, адже покращили настрій та отримали масу позитивних емоцій.

Категория: Новини | Просмотров: 58 | Добавил: SANYA | Дата: 28.03.2023 | Комментарии (0)

Щиро вітаємо учасників обласного інтернет-фестивалю учнівської творчості «Мій улюблений твір Т.Г. Шевченка»:
- Христину ЛОГОЩУК (11-Б)
- Дмитра Наумчука (11-Б)
- Ангеліну МАТВІЙЧУК (9-А)
- Маріанну ЩУР (6-А)
- Дарину ГОНЧАРУК (6-Б)
Дякуємо учням за творчість та активну життєву позицію!
Вдячні вчителям Любові ОВДІЙЧУК та Вірі ЛЮШИНІЙ за натхненну працю та підтримку молоді!

Категория: Новини | Просмотров: 98 | Добавил: SANYA | Дата: 28.03.2023 | Комментарии (0)

Що ми знаємо про ВОДУ крім того, що вона мокра
Що було б на Землі, якби не було ВОДИ?!
Відповіді на ці та багато інших запитань з'ясовували третьокласники сьогодні, у Всесвітній день ВОДИ. ЕКСПЕРИМЕНТУВАЛИ, ГРАЛИСЯ, МАЛЮВАЛИ і ДОСЛІДЖУВАЛИ учні із своїм улюбленим вчителем Аллою СЕМЕНЮК.

Категория: Новини | Просмотров: 59 | Добавил: SANYA | Дата: 28.03.2023 | Комментарии (0)

Дякуємо, Glen Baker!  Перший волонтер Корпусу Миру США, який працював у нашому ліцеї, погодився долучитися до онлайн конференції! Він радо поділився з одинадцятикласниками історіями свого життя, зокрема, що трапилися з ним під час перебування в Україні в 1996-1998 роках. Глен проживає в Іспанії вже 6 років, проте, незабаром повернеться до Штатів. Учні 11-Б отримали хорошу практику  спілкування англійською мовою з носієм мови.

Протягом 13.03 – 17.03 в ліцеї проходив тиждень точних наук. Вчителі математики, фізики, інформатики разом з учнями пізнавально та азартно провели низку інтелектуальних заходів. Подивіться звіт і переконайтесь особисто

Просмотров: 57 | Добавил: SANYA | Дата: 28.03.2023 | Комментарии (0)

Всесвітній день поезії-це свято, яке відзначається щороку 21 березня,було започатковане ще 1999року.Поезія-прекрасна і неповторна, здатна торкатися найпотаємніших струн людської душі.Сьогодні, коли триває війна, вона допомагає українцям виборювати волю і незалежність.Кожен рядок , кожне поетичне слово-це вже частинка Української історії.Ми віримо в нашу Перемогу.І пам'ятаймо, що війни закінчуються, а поезія- ні!!

Категория: Новини | Просмотров: 166 | Добавил: SANYA | Дата: 21.03.2023 | Комментарии (0)

Щиро вдячні учням та їх батькам, усім працівникам закладу, що так активно долучилися до збору гуманітарного вантажу для наших захисників!!!
Віддячуємо героям за ще один день, що наближає нас до ПЕРЕМОГИ (Facebook) (ФОТО)

Просмотров: 60 | Добавил: SANYA | Дата: 21.03.2023 | Комментарии (0)

Отримали 40 кг парафіну для виготовлення окопних свічок від ГО «Березнівська Брама».
Спільними зусиллями учнів та педагогів виготовлено та залито 165 штук, які вже прямують на схід України (ФОТО) (Facebook)

Просмотров: 68 | Добавил: SANYA | Дата: 21.03.2023 | Комментарии (0)

У всьому світі 20 березня прийнято відзначати Всесвітній День Землі. Дату проведення свята обрали не випадково: 20 березня -день весняного рівнодення, коли пробуджується природа і починається новий рівень її розвитку. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 80 | Добавил: SANYA | Дата: 21.03.2023 | Комментарии (0)