« 1 2 ... 23 24 25 26 27 ... 128 129 »

Категория: Новини | Просмотров: 74 | Добавил: SANYA | Дата: 24.02.2023 | Комментарии (0)

Учениці 10-Б класу, Романович Софія та Пруднікова Яна, долучились до пошукової акції «Пам'ять, що ніколи не вмирає», яка з 2017 року започаткована при музеї історії нашого закладу. Дівчатка організували сімейне розслідування та записали свідчення про родичів, які пережили важкі часи Української революції 1917-1921рр., Голодомору 1932-1933рр., зазнали репресій тоталітарного режиму та пройшли Другу світову війну. Їх стійкість, сила волі, терпіння та працьовитість повинні стати для нас орієнтиром у житті. Багато інформації було отримано з публікацій в «Надслучанському віснику». Неймовірні історії життя зібрані у тематичній папці та відображені на стенді у Музеї історії освітнього закладу.

Так склалася доля України, що знову вона повинна боронити свої кордони від зазіхань агресора. З історії життя кожної людини та родини складається історія нашої держави.

Категория: Новини | Просмотров: 65 | Добавил: SANYA | Дата: 24.02.2023 | Комментарии (0)

21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови. Історія свята, на жаль, має трагічний початок. 21 лютого 1952 року у Бангладеші влада з нечуваною жорстокістю придушила демонстрацію протесту проти урядової заборони на використання в країні бенгальської мови. Відтоді цей день у Бангладеші став днем полеглих за рідну мову. Минуло багато років, і аж у жовтні 1999 року на Тридцятій сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО було запроваджено Міжнародний день рідної мови.
    В Україні це свято існує з 2002 року, коли з метою зміцнення державотворчої функції української мови, сприяння вільному розвитку і використанню мов національних меншин Президент України підписав відповідне розпорядження про відзначення Міжнародного дня рідної мови. (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 58 | Добавил: SANYA | Дата: 21.02.2023 | Комментарии (0)

Наші з Вами дії і слова підтримки, щоб зігріти тих, хто поруч, коли події надто холодні, і наша з Вами турбота одне про одного, коли обставини випробовують, - усе це теж наш спільний захист.
Дбайте про Україну, цінуйте одне одного і робіть усе, щоб допомогти нашим воїнам! (Facebook) (ФОТО)

Просмотров: 62 | Добавил: SANYA | Дата: 21.02.2023 | Комментарии (0)

Мова — краса спілкування,
Мова — як сонце ясне,
Мова — то предків надбання,
Мова — багатство моє.

Учні 10-Б класу підготували виставку до Міжнародного дня рідної мови " Спілкуйтеся солов'їною!"

Категория: Новини | Просмотров: 60 | Добавил: SANYA | Дата: 21.02.2023 | Комментарии (0)

Сьогодні вся країна вшановує памʼять Героїв Небесної Сотні.

Вони навічно втілили в собі Cвітло і стали провідниками для всього українського народу.

Хай пам'ять про них гуртує нас сьогодні та допомагає подолати всі перешкоди у боротьбі за Свободу, Гідність і Перемогу!

Категория: Новини | Просмотров: 64 | Добавил: SANYA | Дата: 20.02.2023 | Комментарии (0)

@etc.dev https://www.facebook.com/Et.cetera.dev
Протягом 7-17 лютого учні 8-11 класів Березнівського – економіко гуманітарного ліцею мали нагоду стати одними з перших, хто зміг протестувати гру «КРОК» разом з практичним психологом закладу Людмилою Новачок, яка увійшла до двадцятки амбасадорів проєкту «Крок — освітня гра з протидії насильству» у Рівненській області.

У грі «КРОК» змодельовано ситуації, що передують насильству, з яким можуть зустрітися діти та підлітки. Вони мають змогу самі оцінити, як почували себе герої, чому вони діяли так чи інакше, на кому лежить відповідальність за події. (ФОТО) (Facebook)

Розробка гри здійснюється у межах проєкту «Крок — освітня гра з протидії насильству», що впроваджується ГО «ЕТ СЕТЕРА» за сприяння  ... Читати далі »

Категория: Новини | Просмотров: 87 | Добавил: SANYA | Дата: 17.02.2023 | Комментарии (0)

Маємо берегти єдність попри будь-які особисті емоції та інтереси. Єдність - це те, що дозволяє нам зараз зміцнювати суспільство, зміцнювати нашу державу. (Facebook) (ФОТО)

Категория: Новини | Просмотров: 61 | Добавил: SANYA | Дата: 16.02.2023 | Комментарии (0)

Вони наше натхнення і наша надія. Ті, за кого боремося на всіх фронтах. Сміливо йдемо до ПЕРЕМОГИ, єднаючись, аби бути ще сильнішими!!! (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 96 | Добавил: SANYA | Дата: 16.02.2023 | Комментарии (0)

Наші непереможні воїни! Хоробро проходять крізь всі випробування до нашої єдиної і спільної мети - ПЕРЕМОГИ!!!
Від захисників з передової вдячність за наші теплі серця і підтримку!

Категория: Новини | Просмотров: 65 | Добавил: SANYA | Дата: 16.02.2023 | Комментарии (0)