« 1 2 ... 27 28 29 30 31 ... 128 129 »

Хустка з давніх-давен була важливим символом української культурної спадщини.
Тож хай вона завжди береже тепло наших душ і буде оберегом!
Все буде Україна!!!

Категория: Новини | Просмотров: 84 | Добавил: SANYA | Дата: 07.12.2022 | Комментарии (0)

Категория: Новини | Просмотров: 76 | Добавил: SANYA | Дата: 07.12.2022 | Комментарии (0)

Категория: Новини | Просмотров: 78 | Добавил: SANYA | Дата: 07.12.2022 | Комментарии (0)

Категория: Новини | Просмотров: 80 | Добавил: SANYA | Дата: 07.12.2022 | Комментарии (0)

Вітаємо наших учнів із значними досягненнями у ІІ етапі XXIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика:
- Софію МАРКОВЕЦЬ, ученицю 4 класу - ІІ місце (вчитель Галина ДАНИЛЮК);
- Анастасію ТИХОНЧУК, ученицю 3 класу - ІІІ місце (вчитель Алла СЕМЕНЮК);
- Христину ЛОГОЩУК, ученицю 11-Б класу - ІІІ місце (вчитель Любов ОВДІЙЧУК).
Щиро радіємо вашим успіхам!!!

Категория: Новини | Просмотров: 81 | Добавил: SANYA | Дата: 07.12.2022 | Комментарии (0)

Сьогодні у 1-Б класі відбулася виховна година "ЗСУ - мужність, відвага та професіоналізм!"
  Дітки мали нагоду поспілкуватися з нашим земляком І.Кондратюком в режимі онлайн. Захисник пообіцяв діткам якнайшвидше повернутися додому з Перемогою. Першокласники з великою радістю намалювали захисникові малюнки і розповіли про свою мрію гарно вчитися та стати справжніми патріотами своєї Батьківщини.
Слава Україні! Героям Слава! (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 124 | Добавил: SANYA | Дата: 06.12.2022 | Комментарии (0)

З нагоди дня Збройних Сил України було проведено онлайн зустріч учнів 10 а класу з курсантом 3-го курсу Київського військового інституту при університеті ім. Т.Г. Шевченка, випускником ліцею, учасником оборони Києва у лютому-березні 2022 року. Марценковським Іллею. Під час зустрічі учні почули багато цікавого про нелегкі будні курсантів та отримали відповіді на свої питання.

Категория: Новини | Просмотров: 69 | Добавил: SANYA | Дата: 06.12.2022 | Комментарии (0)

Дорогі наші захисники! Прийміть щирі вітання з Днем Збройних Сил України!

Хочемо Вам побажати міцних сил і незламної віри, впевнених планів та обов‘язкової удачі, могутньої сили волі та віри у власні сили!!!

Слава Україні!!!

Категория: Новини | Просмотров: 73 | Добавил: SANYA | Дата: 06.12.2022 | Комментарии (0)

Наша перемога здобувається силою зброї та силою духу. Силою воїнів і силою народу. Силою нашої єдності - нашого вміння працювати разом заради українських інтересів і вміння підтримати одне одного.

Завдяки невтомним рукам наших працівників - сплетені маскувальні сітки, завдяки щирим серцям - зібрано продукти харчування, засоби гігієни та кошти у сумі 7000 гривень на потреби наших військових. Завдяки чуйним та безкорисливим волонтерам, усе доставлено нашим захисникам-березнівчанам.

Віримо в ПЕРЕМОГУ!!!

Їх не лякають ні втома, ні холод, бо їхні серця зігріває любов до рідних та Батьківщини.
Надихаюча зустріч з військовослужбовцем - Миколою ГОРОДНЮКОМ, татом учениці 5-В класу минула щемливо. Були щирі дитячі запитання, цікавість, відкритість і співпереживання. Учні підготували та подарували для наших захисників малюнки, листи, обереги, ліки та солодощі, які Микола Олександрович доставить своїм побратимам.
Також передали окопні свічки, що виготовлені читачами Березнівської бібліотеки.
У щирій підтримці одне одного сьогодні наша сила!!! (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 113 | Добавил: SANYA | Дата: 06.12.2022 | Комментарии (0)