« 1 2 ... 28 29 30 31 32 ... 128 129 »

Просмотров: 69 | Добавил: SANYA | Дата: 06.12.2022 | Комментарии (0)

Учні економіко-гуманітарного ліцею долучились до виготовлення окопних свічок, щоб наші Захисники могли хоч трішечки зігрітися чи закип'ятити воду та зварити чаю й кави.
Разом допоможемо та наблизимо нашу перемогу! Слава ЗСУ!!! Слава Україні!!! (ФОТО) (Facebook)

Просмотров: 74 | Добавил: SANYA | Дата: 06.12.2022 | Комментарии (0)

В Міжнародний день волонтера відбулася зустріч учнів з Назарієм МОМОТЮКОМ - священником, військовим капеланом, депутатом громади, педагогом.

У затишній родинній атмосфері поспілкувалися про волонтерську діяльність та важливість підтримки української армії і народу у надважкий час.

Дякуємо за чуйне, патріотичне серце і невтомну працю! (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 70 | Добавил: SANYA | Дата: 05.12.2022 | Комментарии (0)

Це свято затишно розташувалося між великим церковним святом Введення в храм Пресвятої Богородиці (яке покликане нагадати всім християнам про милосердя) і святом мужності і відваги - Днем Збройних Сил України. Сьогодні - це свято кожного українця, хто прикладає зусилля для пришвидшення ПЕРЕМОГИ

Хай Вам завжди вдається красиво, гідно і гордо крокувати назустріч своїм мріям! Успіхів, удачі і віри в себе!!!

Категория: Новини | Просмотров: 71 | Добавил: SANYA | Дата: 04.12.2022 | Комментарии (0)

У 1-А і 1-Б пройшов виховний захід "Пам'ятаємо про голодомор..."

Горить свіча,

І огортається журбою.

Осінній день промерзлою ходою у серце стука.

Пам' ять про померлих.

Замучених голодним тридцять третім. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 62 | Добавил: SANYA | Дата: 30.11.2022 | Комментарии (0)

21- листопада Дня Гідності та Свободи України. Саме сьогодні, в цей час, ми маємо, як ніколи, проявити свою любов до рідної України, боротися за її єдність та цілісність.

Просмотров: 76 | Добавил: SANYA | Дата: 21.11.2022 | Комментарии (0)

У Березнівській бібліотеці для дітей відбувся патріотичний майстер-клас із виготовлення окопних свічок. Запрошені учні 5-В класу Березнівського економіко-гуманітарного ліцею швидко опанували техніку вироблення свічки і з натхненням поринули в роботу, вкладаючи в кожний виріб тепло своїх дитячих сердець, з надією, щоб хоча б трішки зігріти наших воїнів та пришвидшити таку бажану Перемогу. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 77 | Добавил: SANYA | Дата: 20.11.2022 | Комментарии (0)

18 листопада 2022 р. у 3 класі було проведено єдиний національний урок "Безпечна дорога додому".
На зустріч із здобувачами освіти було запрошено  Світлану Бойчуру, працівника ювенальної поліції. У доступній, зрозумілій формі вона розповіла діткам на скільки важливо дотримуватися ПДР, а найголовніше - бути уважними на дорозі.
Вчитель Семенюк Алла Павлівна.

Просмотров: 87 | Добавил: SANYA | Дата: 20.11.2022 | Комментарии (0)

Тримаємося за кожну щасливу мить! Все буде Україна!!!

Просмотров: 87 | Добавил: SANYA | Дата: 12.11.2022 | Комментарии (0)