« 1 2 ... 30 31 32 33 34 ... 127 128 »

Категория: Новини | Просмотров: 75 | Добавил: SANYA | Дата: 14.10.2022 | Комментарии (0)

Зразковий художній колектив "Шанс" став лауреатом другої премії у номінації "Народна хореографія" Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Мистецька мозаїка».
Організатори конкурсу вручили вихованцям кубок, медалі, дипломи та особисті подарунки  за почесне  місце.
Раді вітати увесь колектив  та пишаємось , що у їх складі є наші учні - Шнайдер Анастасія (9Б клас), Рублюк Юлія та Романович Софія (10Б клас).

Категория: Новини | Просмотров: 73 | Добавил: SANYA | Дата: 13.10.2022 | Комментарии (0)

У межах Тижня правових знань учні 8-б класу у інтерактивно-рефлексивній формі засвоїли правові норми. Вони також креативно нагадали ліцеїстам про важливість присутності спорту та творчості у житті підлітка, оскільки найчастіше саме вони  дозволяють попередити скоєння протиправних дій."

Категория: Новини | Просмотров: 81 | Добавил: SANYA | Дата: 11.10.2022 | Комментарии (0)

Учнівський та педагогічний колективи долучилися до акції та зібрали україномовні книги для дітей Харківщини.

Категория: Новини | Просмотров: 91 | Добавил: SANYA | Дата: 07.10.2022 | Комментарии (0)

Категория: Новини | Просмотров: 79 | Добавил: SANYA | Дата: 05.10.2022 | Комментарии (0)

Категория: Новини | Просмотров: 143 | Добавил: SANYA | Дата: 02.10.2022 | Комментарии (0)

Категория: Новини | Просмотров: 73 | Добавил: SANYA | Дата: 29.09.2022 | Комментарии (0)

Здобувачі освіти 10-11-х класів мали можливість зустрітися та поспілкуватися з начальником сектору ювенальної превенції Валерієм Цапуком та  інспектором  ювенальної превенції Світланою Бойчурою.  Головною метою зустрічі було попередження протиправних дій з боку дітей та застереження їх від небезпеки. Розмову мали про правила безпечного поводження в період воєнного стану, про види правопорушень, які часто трапляються у молодіжному середовищі, розмовляли на тему булінгу в сучасному суспільстві, акцентували увагу на видах відповідальності учнів та їх батьків за скоєні правопорушення.

Категория: Новини | Просмотров: 105 | Добавил: SANYA | Дата: 25.09.2022 | Комментарии (0)

Категория: Новини | Просмотров: 89 | Добавил: SANYA | Дата: 21.09.2022 | Комментарии (0)

Сьогодні у нас не звичайне свято. Воно зіткане з добра і щирості, ніжності та зворушливості. Це Всенародний День Батька. І припадає на третю неділю вересня.

Всіх батьків вітаємо з їх "професійним" святом! Найтурботливіші, терплячі та люблячі, живіть довго і щасливо, будьте бадьорі та повні сил, залишаючись вірною підтримкою та опорою для своїх улюблених дітей. Нехай у вас все ладиться!

У День батька пам'ятайте, що головне не коштовні подарунки, а увага. Тож навіть якщо ви не поруч зі своїм татом – привітайте його телефоном своїми словами або ж надішліть гарне вітання. Це справді дуже важливо робити не лише раз у рік, але ця дата може надихнути проводити більше часу з татусями.

Категория: Новини | Просмотров: 88 | Добавил: SANYA | Дата: 18.09.2022 | Комментарии (0)