« 1 2 ... 31 32 33 34 35 ... 128 129 »

Категория: Новини | Просмотров: 75 | Добавил: SANYA | Дата: 29.09.2022 | Комментарии (0)

Здобувачі освіти 10-11-х класів мали можливість зустрітися та поспілкуватися з начальником сектору ювенальної превенції Валерієм Цапуком та  інспектором  ювенальної превенції Світланою Бойчурою.  Головною метою зустрічі було попередження протиправних дій з боку дітей та застереження їх від небезпеки. Розмову мали про правила безпечного поводження в період воєнного стану, про види правопорушень, які часто трапляються у молодіжному середовищі, розмовляли на тему булінгу в сучасному суспільстві, акцентували увагу на видах відповідальності учнів та їх батьків за скоєні правопорушення.

Категория: Новини | Просмотров: 105 | Добавил: SANYA | Дата: 25.09.2022 | Комментарии (0)

Категория: Новини | Просмотров: 89 | Добавил: SANYA | Дата: 21.09.2022 | Комментарии (0)

Сьогодні у нас не звичайне свято. Воно зіткане з добра і щирості, ніжності та зворушливості. Це Всенародний День Батька. І припадає на третю неділю вересня.

Всіх батьків вітаємо з їх "професійним" святом! Найтурботливіші, терплячі та люблячі, живіть довго і щасливо, будьте бадьорі та повні сил, залишаючись вірною підтримкою та опорою для своїх улюблених дітей. Нехай у вас все ладиться!

У День батька пам'ятайте, що головне не коштовні подарунки, а увага. Тож навіть якщо ви не поруч зі своїм татом – привітайте його телефоном своїми словами або ж надішліть гарне вітання. Це справді дуже важливо робити не лише раз у рік, але ця дата може надихнути проводити більше часу з татусями.

Категория: Новини | Просмотров: 88 | Добавил: SANYA | Дата: 18.09.2022 | Комментарии (0)

Йдуть у засвіти найкращі життя… Ті, кому б творити Україну, продовжувати рід український, бути нашим майбутнім.
Надійшла сумна звістка про загибель українського воїна, випускника Березнівського економіко-гуманітарного ліцею 2014 року АНДРІЯ ІВАНОВА.
В ці скорботні дні наша ліцейна родина глибоко сумує та співчуває дружині і батькам. Неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної людини, та хай добрий, світлий спомин про покійного захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його.
Сумуємо разом із Вами, низько схиляємо голови у скорботі.
Нехай душа загиблого АНДРІЯ знайде вічний спокій…
Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях!
Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас!

Категория: Новини | Просмотров: 111 | Добавил: SANYA | Дата: 16.09.2022 | Комментарии (0)

День 1 Вересня завжди особливо урочистий і хвилюючий. Хочеться, щоб цей день і всі наступні дні, не були причиною печалі, а запам'яталися довгоочікуваними добрими зустрічами. І хай в освітніх закладах на перервах звучить дзвінкий сміх, а не сигнали повітряної тривоги на уроках. Безпечного навчання, цікавих уроків, надійних друзів та високих досягнень!!!
Ви - наше майбутнє! Майбутнє України! (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 98 | Добавил: SANYA | Дата: 06.09.2022 | Комментарии (0)

Віднедавна щодня маємо можливість помилуватися яскраво-жовтими соняхами, що простяглися на стіні нашого закладу на фоні блакитного неба. Соняшник - один із народних символів України: як сонце є для нього єдиним і незмінним орієнтиром, так і Батьківщина для нас - найвища цінність.
У День Державного прапора  розпочали роботу над втіленням у життя цього проєкту наша випускниця, майстер декоративно-прикладного мистецтва Олена ХАВТУРА та вчитель образотворчого мистецтва Наталія РАДІО. Автори зі своєю ініціативою поєднали декоративну функцію та патріотичне виховання у проєкті.
Щиро вдячні майстриням за їх творчий та безкорисливий внесок у виховання майбутнього покоління!!!
Ми переконані, що наш вуличний живопис додасть яскравих фарб у життя не лише ліцеїстів, а й жителів міста.

Просмотров: 120 | Добавил: SANYA | Дата: 01.09.2022 | Комментарии (0)

Щиро вітаємо усіх педагогічних працівників та здобувачів освіти з 1 вересня - Днем знань! Це чудовий привід зібратися з думками й зануритися в бездонний океан науки. Тож хай новий навчальний рік пройде щасливо і результативно як для учнів, так і для педагогів. Нових відкриттів і вражень вам в цьому новому освітньому році!
Зі святом!

Категория: Новини | Просмотров: 116 | Добавил: SANYA | Дата: 01.09.2022 | Комментарии (0)

31-шу річницю Незалежності наша держава зустрічає в боротьбі за свою свободу.  Тож нинішнє свято – це символ боротьби, єднання та віри у Перемогу, яку всі ми наближаємо і на передовій, і в тилу. Ми прагнемо жити у мирній, безпечній та єдиній країні. І ця мрія стане реальністю!  Захищаємо Незалежність – Наближаємо Перемогу! Слава Україні!

Категория: Новини | Просмотров: 96 | Добавил: SANYA | Дата: 24.08.2022 | Комментарии (0)

Вітаємо з Днем Державного прапора України і хочемо побажати, щоб блакитне небо було мирним і ясним, щоб жовті поля пшениці давали добрий урожай. Хай наша країна росте і процвітає, хай прапор країни розвивається на вітрі і дарує добру надію українцям на щасливе життя.

Зі святом, українці!!!

Просмотров: 104 | Добавил: SANYA | Дата: 23.08.2022 | Комментарии (0)