« 1 2 ... 38 39 40 41 42 ... 127 128 »

Андріївські вечорниці — одна з найцікавіших традицій, що крізь віки дійшла до нашого часу. За українським звичаєм, ввечері 12 грудня молодь збиралася на вечорниці, влаштовуючи на них усілякі дійства — веселі посиденьки,забави і співи. (Facebook) (ФОТО)

Категория: Новини | Просмотров: 99 | Добавил: SANYA | Дата: 12.12.2021 | Комментарии (0)

"Всі люди народжуються вільними і рівними у своїй гідності та правах", - цією статтею починається Загальна декларація прав людини.

Учні 3 класу долучилися до Дня прав людини та створили дерево на якому висвітлили свої права та обговорили обов'язки. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 112 | Добавил: SANYA | Дата: 10.12.2021 | Комментарии (0)

У 1 класі відбулася година спілкування "Права людини". Маленькі ліцеїсти ознайомилися з основними правами та обов'язками дітей. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 109 | Добавил: SANYA | Дата: 10.12.2021 | Комментарии (0)

Традиційно на початку грудня у нашому навчальному закладі проводиться тиждень правової освіти, приурочений до Дня прав людини, що відзначається 10 грудня. З цієї нагоди у 9-А класі було проведено тематичний урок "Права людини", на якому учні в ігровій формі не тільки поглибили та розширили свої знання про права і свободи людини та їх закріплення в міжнародних і національних нормативних актах, а й поділилися власними судженнями щодо перспектив розширення та реалізації цих прав у майбутньому.

Категория: Новини | Просмотров: 97 | Добавил: SANYA | Дата: 10.12.2021 | Комментарии (0)

Вітаємо учасників ансамблю «Дивограй», Березнівського економіко - гуманітарного ліцею з перемогою у Всеукраїнському багатожанровому онлайн фестивалі-конкурсі "Перлина України" (м. Дніпро). Учні посіли II місце, отримали кубок та нагороджені почесними дипломами та медалями. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 108 | Добавил: SANYA | Дата: 10.12.2021 | Комментарии (0)

Дарування книг у бібліотеку - це давня форма доброчинності та надійне джерело поповнення фонду. А факт надходження дарів у бібліотеку - це показник престижу бібліотеки, її місця у суспільному житті.

Щиро дякуємо учениці 7-А класу, Галагуз Анастасії за подаровані цікаві книги нашій бібліотеці. Твої книги стануть в нагоді всім, хто любить читати. Вони гідно поповнять фонд нашої ліцейної бібліотеки.

Категория: Новини | Просмотров: 115 | Добавил: SANYA | Дата: 10.12.2021 | Комментарии (0)

Категория: Новини | Просмотров: 91 | Добавил: SANYA | Дата: 10.12.2021 | Комментарии (0)

З нагоди Дня Збройних Сил України проведена онлайн зустріч учнів 10-11-х класів ліцею з курсантами Київського військового інституту при університеті ім. Т.Г. Шевченка. В організації цієї зустрічі активну участь прийняв випускник ліцею, курсант Ілля Марценковський. Під час зустрічі учні ознайомились з історією інституту, його сьогоденням та життям курсантів.

Категория: Новини | Просмотров: 122 | Добавил: SANYA | Дата: 09.12.2021 | Комментарии (0)

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства". Мета акції - привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства. Саме тому відвідувачі гуртка з психології " Школа успіху" активно долучились до проведення профілактичних та просвітніх заходів. Сподіваємось, що проведена робота, спонукатиме всіх до аналізу власних дій, вчинків та переосмислення цінностей.

Категория: Новини | Просмотров: 124 | Добавил: SANYA | Дата: 08.12.2021 | Комментарии (0)