« 1 2 ... 40 41 42 43 44 ... 127 128 »

• Вчора, 25 листопада, вшановувався День пам’яті жертв Голодомору. Щорічно ця подія відзначається в Україні в четверту суботу листопада.

• Голодомор — це геноцид української нації, вчинений в 1932–1933 роках. Він був скоєний керівництвом Радянського Союзу, щоб упокорити українців, остаточно ліквідувати український спротив режиму та спроби побудови самостійної, незалежної від Москви Української Держави.

• Пік Голодомору припадає на червень. Тоді щодоби мученицькою смертю помирало 28 тисячі осіб, щогодини — 1168 осіб, щохвилини — 20.

• Кожен в Україні може долучитися до збереження пам’яті Голодомор - запалити свічку у вікні своєї домівки чи біля пам’ятного хреста або меморіалу у День пам’яті жертв Голодоморів.

Категория: Новини | Просмотров: 111 | Добавил: SANYA | Дата: 26.11.2021 | Комментарии (0)

Наша перша спільна осінь...Вона для нас чарівна, щедра, золота і незабутня! Скільки емоцій, радості, захвату, задоволення і переживань від шкільного життя! Першу класну осінь ми провели святом " Ходить осінь по Вкраїні, чудеса дарує дивні!" (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 106 | Добавил: SANYA | Дата: 26.11.2021 | Комментарии (0)

День Гідності та Свободи

21 листопада вся країна відзначає День Гідності та Свободи. Свято встановлено на честь двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії - Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року

Цього дня ми віддаємо належну шану патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

День Гідності та Свободи – особлива дата для кожного свідомого українця, для кожного справжнього патріота, адже саме в цей день найгостріше відчувається сила єдності та безмежна гордість за те, що наша Батьківщина багата на справжніх героїв з великим серцем і високим духом, спроможних захистити національну свободу та боротися за щасливе майбутнє прийдешніх поколінь.

Низький уклін всім захисникам української державності, які назавжди залишаться в пам’яті народу та будуть гідним прикладом для майбутніх поколінь!

Категория: Новини | Просмотров: 110 | Добавил: SANYA | Дата: 21.11.2021 | Комментарии (0)

У бібліотеці можна почитати гарну книгу, демонструючи свої навики читання, дізнатися багато нового та пізнавального, зустрітися з улюбленими казковими героями, подивитися цікавий мультик, відпочити, пофантазувати, вигадати нові казочки, та вибрати яскраві книжечки.

І саме найбільшою втіхою для бібліотекаря є книги в руках у читачів та посмішки на обличчі. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 127 | Добавил: SANYA | Дата: 18.11.2021 | Комментарии (0)

️ Всесвітній день доброти – міжнародний день, який відзначається щорічно 13 листопада. День доброти – чудова можливість знайти час на хороші вчинки для людей та тварин. Добро врятує світ та з’єднає народи, тому що воно закладене в людській природі, саме тому робити гарні вчинки може кожен. Творити добро зовсім не важко, але в результаті люди наповняться співчуттям та добротою один до одного

️ Коріння цього свята сягає Японії: 1997 року там створили волонтерський "Всесвітній рух за доброту", активісти якого допомагали людям у різних життєвих ситуаціях

️ Символом дня вважається серце. Як кажуть вчені, добрі люди менше хворіють, живуть довше і при цьому відчувають своє життя більш гармонійним. Про важливість доброти багато говорять зараз, у пандемію коронавірусу. Сотні тисяч людей, незалежно від приналежності до того чи іншого волонтерського руху, допомагають своїм ближнім: приносять літнім сусідам продукти чи ліки, беруть собак на "перетримку", доки господар перебуває у лікарні та й просто підтримують добрим словом

️ Однак, здійснювати прояви доброти та хороші вчинки варто кожен день. Для цього не потрібно чекати конкретної дати. Творення хороших справ робить щасливими не тільки нас, а й навколишніх. Лише одним вчинком чи добрим словом, ми можемо ощасливити день іншої людини ☁️❤️

Категория: Новини | Просмотров: 120 | Добавил: SANYA | Дата: 16.11.2021 | Комментарии (0)

Категория: Новини | Просмотров: 117 | Добавил: SANYA | Дата: 15.11.2021 | Комментарии (0)

Нещодавно відбулись змагання важкоатлетів, де здобув перемогу Бернацький Святослав. Побажаємо йому успіхів та перемог (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 127 | Добавил: SANYA | Дата: 15.11.2021 | Комментарии (0)

Учні 6-А класу і класний керівник Валентина Давидюк , підготували свято до Дня Української писемності та мови.

Категория: Новини | Просмотров: 114 | Добавил: SANYA | Дата: 09.11.2021 | Комментарии (0)

Золота осінь… Різнокольорове листя кружляє в повітрі і м‘яким килимом лягає під ноги. Саме тому другокласникам було приємно помилуватися красою природи та водночас на свіжому повітрі обговорити прочитане вдома під час вихідних днів. Розмова пройшла весело і цікаво. Ліцеїсти зробили своєрідну рекламу тій чи іншій книжечці. (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 128 | Добавил: SANYA | Дата: 03.11.2021 | Комментарии (0)

Осінь різнобарвна і чарівна. Спочатку вона сонячна й золота, а потім дощова, холодна і сумна. Таку різну і неповторну пору року намалювали учні 4 класу і створили тематичну виставку на тему: "Осінь така мила, осінь така люба...". (ФОТО) (Facebook)