« 1 2 ... 46 47 48 49 50 ... 128 129 »

У 8- б класі відбувся захист соціальних проєктів на англійській мові . Темою проєктів було обрано " Знайди час для дідуся і бабусі". (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 112 | Добавил: SANYA | Дата: 06.05.2021 | Комментарии (0)

Сьогодні з нагоди всеукраїнського дня футболу були проведені товариські зустрічи між вихованнями закладу. (ФОТО) (Facebook)

Просмотров: 132 | Добавил: SANYA | Дата: 01.05.2021 | Комментарии (0)

Урок-реквієм "Дзвони Чорнобиля 35 років потому "  у 8А та 8Б класах. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 151 | Добавил: SANYA | Дата: 01.05.2021 | Комментарии (0)

У 9-А класі знову велике досягнення. Цього разу у спорті. Адже Герасименко Назар здобув І місце з козацького двобою у своїй віковій категорії на Чемпіонаті Європи з козацького двобою (WCFF -World Cozack Fighting Federation), який відбувся 22-24 квітня 2021 року в Харкові. Палац спорту "Локомотив" зібрав понад 600 учасників не лише з усієї України, а й з Вірменії, Грузії, Азербайджану, Білорусії, Таджикистану, Литви.
Назар, провівши два бої зі своїми суперниками, яких переміг, став чемпіоном Європи серед юнаків 13-15 років.
Тож бажаємо йому нових перемог і здійснення мрії - стати чемпіоном світу зі змішаних єдиноборств (MMA - Mixed Martial Arts). (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 140 | Добавил: SANYA | Дата: 01.05.2021 | Комментарии (0)

Прощавай, БУКВАРИКУ ,
В школі перший друже .
Ми тобі , БУКВАРИКУ ,
Дякуємо дуже !!!!

Цікаво , весело , захоплююче , радісно пройшло свято прощання з Букварем для учнів 1 класу  .
Діти - квіти розповідали вірші , співали пісні, грали на музичних інструментах та дякували Букварику за чудову науку.
Цікавіі ігри , веселі конкурси , вікторини та  дипломи "Справжній друг Букваря" залишаться на згадку для учнів.
Уже доброю традицією стало дарувати діткам на святі КОБЗАР , цю чудову книгу , яка вчить та супроводжує протягом всього життя. (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 142 | Добавил: SANYA | Дата: 27.04.2021 | Комментарии (0)

День Землі. До цього свята разом зі своїм вчителем англійської мови Шнайдер Т. А. долучились учні 4-го класу. Цікаві проекти підготували вони. "Бережіть нашу планету, бо це наш дім" - закликають діти. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 132 | Добавил: SANYA | Дата: 27.04.2021 | Комментарии (0)

Участь учнів 10-Б класу в інтернет-фестивалі відеороликів музеїв при закладах освіти "Музей - жива пам'ять народу".

Категория: Новини | Просмотров: 164 | Добавил: SANYA | Дата: 27.04.2021 | Комментарии (0)

22 квітня учні 5, 8, 9 - х класів взяли участь у Міжнародному учнівському конкурсі юних істориків "Лелека - 2021". (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 138 | Добавил: SANYA | Дата: 26.04.2021 | Комментарии (0)

22 квітня-незвичайне свято. В цей день жителі нашої планети відзначають Міжнародний день Землі. Це символічне свято любові і турботи за наш спільний дім, коли в різних куточках земної кулі небайдужі до екологічних проблем люди організовують різні корисні заходи.

Ми, учні 7б класу, вирішили посадити на території закладу калинову алею. Наші батьки теж долучилися до цієї справи. Вважаємо, що кожна людина повинна зробити свій внесок у справу захисту навколишнього середовища: очищати прилеглу територію від сміття, висаджувати дерева, кущі, квіти. Калина для українців здавна була і є своєрідним символом, оберегом. Ми сподіваємося, що калинова алея буде гарно зростати на радість та втіху всім ,даруючи красу та щастя. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 132 | Добавил: SANYA | Дата: 25.04.2021 | Комментарии (0)