« 1 2 ... 47 48 49 50 51 ... 128 129 »

23 квітня, у Всесвітній день книги і авторського права, учні 10-Б класу ЕГЛ мандрували літературним експресом «Книга-це дивний світ». Клас розділився на дві команди: «Юний ерудит» та «Юний поліглот».

Під час подорожі учасники відвідали такі станції.

«Ерудит – лото», «Світ дитинства» та «Портретна галерея».

Журі у складі Джурика Ореста та Гречка Мирослави оцінювали, наскільки десятикласники ерудовані, кмітливі, талановиті, начитані, обізнані.

Переможцями визнано команду «Юний ерудит».Наша подорож пройшла в атмосфері творчого спілкування, цікавого діалогу та роздумів про значення книги у житті сучасної людини. На завершення переглянули презентацію, створену десятикласниками. (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 131 | Добавил: SANYA | Дата: 25.04.2021 | Комментарии (0)

Чудова традиція святкування Дня книги народилась у Каталонії, де 23 квітня, у День Святого Георга, традиційно дарували троянду за кожну куплену книжку. Цього дня також було прийнято дарувати книги.

І саме з цієї нагоди наші третьокласники: Дегтяр Катерина, Кондратюк Дарія, Мазепа Ілля, Марчук Єва, Наумчук Соломія, Наумчук Станіслав, Савчук Софія , подарували для бібліотеки закладу чудові книги, за що ми їм щиро вдячні. Окремо дякуємо вчителю Олені Василівні та вихователю Вікторії Миколаївні за участь у добрій та корисній справі.

Актив бібліотеки. (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 124 | Добавил: SANYA | Дата: 25.04.2021 | Комментарии (0)

Учні нашого закладу долучилися до освітньої кампанії «Здоров’я без сорому». Онлайн-урок проведений лектором-експертом Oleksii Udovenko був зосереджений на інформуванні підлітків про шляхи та попередження розповсюдження COVID-19, сучасні засоби особистої гігієни, фізіологічні особливості дорослішання і відповідні зміни в організмі хлопців та дівчат.

Категория: Новини | Просмотров: 157 | Добавил: SANYA | Дата: 25.04.2021 | Комментарии (0)

Вітаємо учня 9-А класу, який став призером обласного конкурсу комп'ютерної графіки, що проводився на базі Рівненського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді. Представляючи комп'ютерну студію комунального закладу "Будинок дитячої та юнацької творчості", Дудар Ілля посів І місце в номінації "Відеоролики" за роботу "Марс - спроба вижити" та ІІІ місце в номінації "Комп'ютерна анімація" за роботу "Дослідження космосу".

Категория: Новини | Просмотров: 113 | Добавил: SANYA | Дата: 18.04.2021 | Комментарии (0)

Педагоги Березнівського економіко-гуманітарного ліцею активно долучилися до проведення місячника прибирання та благоустрою рідного міста.

Прибирання території навколо джерела з питною водою в урочищі "Лучка" вже стало традиційною локацією для закладу освіти.

Та щороку ми бачимо цю територію засміченою... Замість чистого повітря та щебету пташок ми помічаємо сміття, використані пластикові вироби та склотару.

Питання чистоти міста залежить не лише від комунальних служб чи від організації роботи управлінь, а й від свідомості самих громадян!!!

Спільною працею ми показуємо, що здатні разом вирішувати місцеві проблеми. Наша мета - активізувати суспільство у справі охорони і відновлення довкілля.

Шануймо те, що маємо !!! (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 136 | Добавил: SANYA | Дата: 13.04.2021 | Комментарии (0)

Категория: Новини | Просмотров: 144 | Добавил: SANYA | Дата: 13.04.2021 | Комментарии (0)

Нарешті весна завітала у наш край, а з нею почали вертатися із вирію птахи. Другокласники вчилися бути друзями рідній природі. Вони спостерігали за першоцвітами, птахами, малювали весноньку-чарівницю, шукали цікаву інформацію про пернатих друзів і створили лепбук "Птахи", організували чудову виставку творчих робіт " Будь природі другом", а  в День Благовіщення провели свято " На крилах весни..."
Діти дуже добре запам'ятали правила поведінки у природі і будуть її справжніми друзями. (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 133 | Добавил: SANYA | Дата: 11.04.2021 | Комментарии (0)

До Міжнародного дня птахів учні 3-го класу виготовили аплікацію "Пернаті друзі", підготували тематичну виставку, а також підгодували птахів. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 139 | Добавил: SANYA | Дата: 02.04.2021 | Комментарии (0)

Категория: Новини | Просмотров: 130 | Добавил: SANYA | Дата: 27.03.2021 | Комментарии (0)

Усі ми разом досягли поставленої мети конкурсу - ми велично вшанували пам'ять письменниці, перекладачки, фольклористки, культурної діячки Лесі Українки.
Щира вдячність усім небайдужим до життєвої долі і творчості Лесі Українки - учням, вчителям, батькам.

Категория: Новини | Просмотров: 144 | Добавил: SANYA | Дата: 27.03.2021 | Комментарии (0)