« 1 2 ... 49 50 51 52 53 ... 128 129 »

Категория: Новини | Просмотров: 139 | Добавил: SANYA | Дата: 08.03.2021 | Комментарии (0)

В рамках тижня точних наук, в ліцеї було проведено ряд різних конкурсів, виставок, квестів, а саме:

• квест "Від малого до великого - фізична дедукція", в якому могли взяти участь всі здобувачі освіти. Особливо хочеться відмітити ученицю 5-го класу Соломію, та ученицю 10-го класу Яну, які проявили найбільшу ініціативу. Нехай Ваші таланти
    розвиваються все більше.

• Між командами учнів 5-А класу відбувся математичний турнір "математика - це цікаво". Було проведено декілька конкурсів: розминка, математичні жарти, кросворд, "вірю - не вірю", конкурс капітанів і "хто більше?". Конкурси чергувалися з віршами та інсценівками. Турнір закінчився з розривом в один бал, тому перемогла дружба.

• Учні 5-Б підготували виставку "веселі дроби"

• В 7-А було проведено "Математично-інформатичний морський бій", в якому взяли участь дві команди класу. Учні перевірили свої сили в даному конкурсі та провели з користю час

• Учні 7-Б підготували виставку "трикутники навколо нас"

• Учні 8-а класу прийняли участь в інтелектуальній грі "Фізико-математичний брейн-ринг". Оскільки діють карантинні обмеження, то змагались самі між собою: перша підгрупа - проти другої. Гра проходила з премінним успіхом. Користь від гри отримали всі учні класу.

• Учні 9-а класу взяли участь в математичній вікторині, яку підго ... Читати далі »

Категория: Новини | Просмотров: 161 | Добавил: SANYA | Дата: 06.03.2021 | Комментарии (0)

03.03 та 04.03 були організовані музейні уроки в рамках профорієнтаційного проєкту "Від мрій - до дій". Учні 10-А та 10-Б класів познайомились з багаторічним успіхом наших випускників та їх кар'єрним зростанням. Старшокласники почули не лише про особливості різних професій, а й отримали ряд цінних порад необхідних для досягнення мрій та цілей. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 137 | Добавил: SANYA | Дата: 06.03.2021 | Комментарии (0)

Весело, цікаво та креативно саме так проходять заняття гуртка. Дітям подобається опановувати різноманітні техніки виготовлення виробів. А допомагає їм у цьому керівник гуртка: Ярмолка Наталія Володимирівна. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 140 | Добавил: SANYA | Дата: 06.03.2021 | Комментарии (0)

19 лютого пройшла тиха акція вшанування Героїв Небесної Сотні "Ангели пам'яті", до якої долучилися й учні 9-А класу. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 140 | Добавил: SANYA | Дата: 25.02.2021 | Комментарии (0)

Категория: Новини | Просмотров: 118 | Добавил: SANYA | Дата: 25.02.2021 | Комментарии (0)

Слова радості та здивування: "А я її знаю!", "То це ж наша вчителька!", "Ого, як тут цікаво". Саме так емоційно та захопливо пройшла оглядова екскурсія до музею нашого закладу.

Першокласники розповідали про своїх сестричок, братиків, запитували, слухали, а також нагадали про своїх батьків, для яких ліцей став альма-матер.

Уже після екскурсії, учні ділилися враженнями, і були дуже гордими, адже наш навчальний заклад найкращий! (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 129 | Добавил: SANYA | Дата: 24.02.2021 | Комментарии (0)