« 1 2 ... 56 57 58 59 60 ... 128 129 »

В останню суботу листопада Україна вшановує пам'ять мільйонів невинних українців, замордованих голодом.
Вшанування Дня пам'яті жертв Голодомору учнями 1 класу .
Колоски пам'яті ... (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 140 | Добавил: SANYA | Дата: 28.11.2020 | Комментарии (0)

Категория: Новини | Просмотров: 155 | Добавил: SANYA | Дата: 27.11.2020 | Комментарии (0)

20 листопада у 8 – А класі було проведено «Найбільший урок у світі» про права дитини та глобальні Цілі сталого розвитку, приурочений до Всесвітнього дня дитини та Всесвітнього дня прав людини. Під час незвичного уроку, учні в інтерактивній формі дізналися більше про результати роботи ООН та ЮНІСЕФ, глобальні Цілі сталого розвитку, права дитини та Конвенцію ООН про права дитини. Також восьмикласники дізнались як зараз, коли вони ще є неповнолітніми, вони можуть долучитись до розв`язання глобальних проблем та реалізації Цілей сталого розвитку затверджених ООН. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 127 | Добавил: SANYA | Дата: 20.11.2020 | Комментарии (0)

Мова - духовний скарб нації, її генетичний код. В ріднім слові мир та благодать. Нехай рідне слово буде для нас всіх оберегом, допоможе кожному відчути себе частиною свого великого народу!

11 листопада учні 9-х класів ліцею прийняли участь в написанні диктанту національної єдності. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 228 | Добавил: SANYA | Дата: 15.11.2020 | Комментарии (0)

Щоб зберегти життя, уникнути неприємних ситуацій на дорозі, слід знати правила дорожнього руху. В школі ми - учні, а на вулиці - пішоходи. Саме тому в 3-му класі був проведений виховний захід "Безпека на дорозі". (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 206 | Добавил: SANYA | Дата: 13.11.2020 | Комментарии (0)

Учні 10-А класу організували 13.11.2020 акцію в рамках виховного заходу "Твори добро – щоб кращим став цей світ" з нагоди Всесвітнього дня доброти.

ЛІЦЕЙНА родина долучилась до акції «Копійки рятують життя», яка ініційована Благодійним Фондом «Скарбниця Надії» та активно підтримується ГО "Березнівська БРАМА"

Усі зібрані кошти будуть передані у Фонд та спрямовані на лікування онкохворих дітей Рівненської Обласної дитячої лікарні.

Також ліцеїсти разом з вчителями мали нагоду поділитись досвідом доброти, записавши їх у «Галереї добрих справ». (ФОТО) (Facebook)  ... Читати далі »

Категория: Новини | Просмотров: 232 | Добавил: SANYA | Дата: 13.11.2020 | Комментарии (0)

Осінь, така чудова, чарівна та непередбачувана пора року. Одного осіннього дня учні 3 - го класу відвідали парк. Занурилися в атмосферу осінньої природи, пройшлися стежками, засипаними опалим листям. Пограли різні рухливі ігри на майданчику біля парку. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 185 | Добавил: SANYA | Дата: 12.11.2020 | Комментарии (0)

Сьогодні ми говоримо про рідну мову, якою всі повинні розмовляти гарно і чітко. У нас, українців, напрочуд гарна, співуча і ніжна мова. 9 листопада - День української писемності та мови, тому учні 2 класу підготували свято "Звучи, моя мово, чарівна!" (ФОТО) (FaceBook)

Категория: Новини | Просмотров: 188 | Добавил: SANYA | Дата: 09.11.2020 | Комментарии (0)

Осінь в гості завітала,

І в ліцеї побувала.

Землю листям прикрасила

І на свято запросила!

Діти з мамою і татом

Виробів аж повна хата!

Пісні,танці та вірші,

Ось такі ми молодці!

(Facebook) (ФОТО)

Категория: Новини | Просмотров: 286 | Добавил: SANYA | Дата: 06.11.2020 | Комментарии (0)

LEGO– одна з відомих і поширених на сьогодні педагогічних систем.

Під час місячника “Між минулим і майбутнім” учні 3-го класу спробували пофантазувати і сконструювали свої роботи майбутнього. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 264 | Добавил: SANYA | Дата: 19.10.2020 | Комментарии (0)