« 1 2 ... 57 58 59 60 61 ... 128 129 »

Учні 10-А класу організували 13.11.2020 акцію в рамках виховного заходу "Твори добро – щоб кращим став цей світ" з нагоди Всесвітнього дня доброти.

ЛІЦЕЙНА родина долучилась до акції «Копійки рятують життя», яка ініційована Благодійним Фондом «Скарбниця Надії» та активно підтримується ГО "Березнівська БРАМА"

Усі зібрані кошти будуть передані у Фонд та спрямовані на лікування онкохворих дітей Рівненської Обласної дитячої лікарні.

Також ліцеїсти разом з вчителями мали нагоду поділитись досвідом доброти, записавши їх у «Галереї добрих справ». (ФОТО) (Facebook)  ... Читати далі »

Категория: Новини | Просмотров: 235 | Добавил: SANYA | Дата: 13.11.2020 | Комментарии (0)

Осінь, така чудова, чарівна та непередбачувана пора року. Одного осіннього дня учні 3 - го класу відвідали парк. Занурилися в атмосферу осінньої природи, пройшлися стежками, засипаними опалим листям. Пограли різні рухливі ігри на майданчику біля парку. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 188 | Добавил: SANYA | Дата: 12.11.2020 | Комментарии (0)

Сьогодні ми говоримо про рідну мову, якою всі повинні розмовляти гарно і чітко. У нас, українців, напрочуд гарна, співуча і ніжна мова. 9 листопада - День української писемності та мови, тому учні 2 класу підготували свято "Звучи, моя мово, чарівна!" (ФОТО) (FaceBook)

Категория: Новини | Просмотров: 190 | Добавил: SANYA | Дата: 09.11.2020 | Комментарии (0)

Осінь в гості завітала,

І в ліцеї побувала.

Землю листям прикрасила

І на свято запросила!

Діти з мамою і татом

Виробів аж повна хата!

Пісні,танці та вірші,

Ось такі ми молодці!

(Facebook) (ФОТО)

Категория: Новини | Просмотров: 289 | Добавил: SANYA | Дата: 06.11.2020 | Комментарии (0)

LEGO– одна з відомих і поширених на сьогодні педагогічних систем.

Під час місячника “Між минулим і майбутнім” учні 3-го класу спробували пофантазувати і сконструювали свої роботи майбутнього. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 266 | Добавил: SANYA | Дата: 19.10.2020 | Комментарии (0)

Учні 7-А класу вітають всіх захисників та захисниць України зі святом! Учні створили відеопривітання та заспівавши повстанську пісню "До зброї козацтво" (вокал Мамчиць К. та Натяжко К.). Велика подяка Березнівському ТРК "Березне" за допомогу.

На сьогодні, 14 жовтня, припадає одразу 4 свята

- Покрова Пресвятої Богородиці (одне з найбільших християнських свят. Воно з'явилося у Х ст., як Божа Мати накрила своїм покровом Константинополь, чим врятувала його знищення)

- День українського козацтва (козаки вважали Покрову своєю заступницею, в кожному курені завжди була ікона Покрови та головна церква на січі на честь Покрови. Саме в цей день відбувалася велика рада, на якій обирали Гетьмана) ,

- День створення УПА (1942 року було створено Українську Повстанську Армію, які боронили територію України від загарбників. Середній вік бійців УПА становив 18-22 роки)

- День захисника України (встановлено у 2014 році. в цей день вшановують героїзм захисників незалежності і територіальної цілісності України)

Категория: Новини | Просмотров: 248 | Добавил: SANYA | Дата: 14.10.2020 | Комментарии (0)

День захисника України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва.

Щороку дівчатка 8-Б класу вітають майбутніх захисників. Зранку 13 жовтня вони вже створили атмосферу свята та підготували креативні подарунки. На цьому свято не закінчилось. Класний керівник Федорчук Аліса Олександрівна провела годину спілкування «Чому потрібно захищати Батьківщину?» у дворику «Просто неба». Згадали історію виникнення свята, пригадали героїчне минуле держави, обговорили основні риси характеру, які притаманні козакам. Спілкувались, веселились та ще й посмакували піцою у піцерії «Classico» на території під відкритим небом. День виявився вдалим! (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 239 | Добавил: SANYA | Дата: 13.10.2020 | Комментарии (0)

Традиційно на початку жовтня у нашому навчальному закладі проводиться тиждень правових знань, приурочений до Дня юриста, що відзначається в Україні 8 жовтня. Під час його проведення відбуваються різні заходи, спрямовані на формування позитивного ставлення учнів до права, підвищення їх правових знань та правової культури, знайомство з юридичними професіями.

У зв`язку з цим 6 жовтня відбулася зустріч дев`ятикласників із старшим інспектором з ювенальної превенції сектору превенції Березнівського відділення поліції Трофимчук Наталією Василівною. У ході зустрічі учні ознайомилися із завданнями та особливостями ювенальної превенції, отримали відповіді на актуальні для них питання. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 203 | Добавил: SANYA | Дата: 13.10.2020 | Комментарии (0)

Ніхто не стане сперечатися, що займатися спортом корисно, особливо для здоров'я школярів. Що завдяки його впливу діти ростуть більш міцними і витривалими, застуди бувають рідше, а імунітет стійкіший. Дітки, захоплені тренуваннями, більш відповідальніші та натхненні своїми заняттями, успіхами і поставленими цілями. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 262 | Добавил: SANYA | Дата: 13.10.2020 | Комментарии (0)