« 1 2 ... 74 75 76 77 78 ... 128 129 »
Категория: Оголошення | Просмотров: 344 | Добавил: SANYA | Дата: 20.04.2019 | Комментарии (0)

16-18 квітня 2019 р. відбулися навчально-польові заняття, в ході яких учні 11-х класів під керівництвом вчителів Захисту Вітчизни (Братчикова С.О., Цимбалюк О.Б.) відпрацьовували практичні вміння  зупинки кровотечі, проведення ЛСР, перев'язувння потерпілих, стрільби з автомата, розшуку диверсійної групи,орієнтування на місцевості.
Також учні відвідали полігон, лікарняну установу, станцію швидкої медичної допомоги. (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 361 | Добавил: SANYA | Дата: 19.04.2019 | Комментарии (0)

17 квітня учні випускних класів за сприянням адміністрації ліцею, під керівництвом вчителів Новачка Р.М., Братчикова С.О., Лазарця О.Ю., Цимбалюк О.Б. обє'днали спільні зусилля і здійснили прибирання території біля джерела Лучка. В результаті було зібрано 20 пакетів (об'ємом 60л) твердих побутових відходів та природного сміття.
Всім учням та вчителям висловлюємо подяку. (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 335 | Добавил: SANYA | Дата: 18.04.2019 | Комментарии (0)

Категория: Оголошення | Просмотров: 320 | Добавил: SANYA | Дата: 17.04.2019 | Комментарии (0)

Категория: Оголошення | Просмотров: 300 | Добавил: SANYA | Дата: 17.04.2019 | Комментарии (0)

17 квітня 2019 року було проведено День Цивільного Захисту, в ході якого учні та вчителі ліцею відпрацювали вміння евакуації з будівлі в разі виникнення надзвичайної ситуації.
Учні 11-х класів продемонстрували присутнім навички пошуку та винесення потерпілого, надання першої медичної допомоги, правила користування вогнегасником.
Крім того перед початком евакуації у кожному класі були проведені години спілкування, оформлена виставка дитячих малюнків,приурочена цивільному захисту населення. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 316 | Добавил: SANYA | Дата: 17.04.2019 | Комментарии (0)

10 квітня у Рівненській станції юних натуралістів відбувся захист науково-дослідницьких проектів, де учениця 8-А класу Чухрай Катерина посіла ІІ місце (науковий керівник - Цимбалюк О.Б.) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 293 | Добавил: SANYA | Дата: 15.04.2019 | Комментарии (0)

Напередодні Великодніх свят, учні початковоі школи відвідали ГО,,Особливий кіндер,,. Діти активно долучилися до створення атмосфери свята (великодніх писанок), які будуть прикрашати наше місто та дарувати позитивні емоціі (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 301 | Добавил: SANYA | Дата: 12.04.2019 | Комментарии (0)

10 квітня учні 5-А класу разом з класним керівником відвідали Березнівську пожежну частину. Рятуваьники провели дуже цікаву екскурсію по частині, розповіли про обладнання пожежних автомобілів, причини виникнення надзвичайних ситуацій та їх запобігання. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 334 | Добавил: SANYA | Дата: 11.04.2019 | Комментарии (0)

До поліціі на екскурсію: Березнівські поліцейські розповідають про свою роботу дітям.

Цікаву та захоплюючу екскурсію нам провели Трофимчук Наталія Василівна — старший інспектор з ювенальної превенції Березнівського відділення поліції Сарненського ВП ГУНП в Рівненській області. Серкебаєв Микола Бакиджанович — в.о. начальника сектору превенції.
Екскурсія розпочалася зі знайомства із роботою черговоі частини. Далі дітям розповіли про роботу поліціі. Найбільше враження на дітей справили спецзасоби та зброя, якою користуються поліцейські.Бажаючі мали можливість одягнути на себе бронежелети,шолом та відчути себе у ролі справжнього захисника. На завершення екскурсіі поліцейські показали службовий автомобіль, дали змогу діткам роздивитися та сісти за кермо. Після чого діти зробили селфі та подякували за цікаву екскурсію. (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 299 | Добавил: SANYA | Дата: 10.04.2019 | Комментарии (0)