« 1 2 ... 78 79 80 81 82 ... 128 129 »

Вітаємо
Шевчука Владислава (учня 9-А класу, І місце, інформаційні технології) та вчителя інформатики
Цвенюк О.Б. з перемогою в ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій

Категория: Новини | Просмотров: 298 | Добавил: SANYA | Дата: 26.02.2019 | Комментарии (0)

22 лютого учні 7-А класу разом із вчителем Люшиною В.М.підготували та провели І етап конкурсу читців-декламаторів Шевченкової поезії, у якому взяли участь учні різних вікових категорій. Оцінювали виступи Тарасюк Людмила Василівна, Меленчук Тетяна Миколаївна та Науменко Людмила Леонідівна. За результатами конкурсу ІІІ місце посіли Колода Вікторія та Шнайдер Анастасія із 5-Б, Тарасюк Еліна із 6-А, Романович Поліна із 9-Б; ІІ місце - Матвійчук Ангеліна із 5-А, Булка Надія із 6-Б,Новачок Тетяна із 7-А та Шнайдер Наталія із 8-А. Переможцем конкурсу одноголосно визнано Гайдука Артема із 6-А класу. (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 331 | Добавил: SANYA | Дата: 26.02.2019 | Комментарии (0)

Україна - це багатостраждальна земля, в історичному календарі якої запалав незгасним вогнем День Героїв Небесної Сотні, який було встановлено у 2015 році з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності у листопаді 2013 року — лютому 2014 року, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.
     Саме 20 лютого по всій Україні відбуваються заходи, приурочені вшануванню пам'яті Героїв Небесної Сотні. На один з них і було запрошено у районну бібліотеку учнів 7-А класу та їх класного керівника Люшину В.М. Завершився захід покладанням квітів біля меморіальної дошки Івану Городнюку та пам'ятного знака загиблим героям. (Facebook)

Просмотров: 317 | Добавил: SANYA | Дата: 26.02.2019 | Комментарии (0)

21 лютого - Міжнародний день рідної мови. Саме цій даті приурочена тематична виставка учнів 7-А класу

Розвивайся, звеселяйся, моя рідна мово!
У барвінки зодягайся, українське слово.
Колосися житом в полі, піснею в оселі,
щоб на все життя з тобою ми запам"ятали,
як з дитячої колиски мову покохали.

Категория: Новини | Просмотров: 300 | Добавил: SANYA | Дата: 26.02.2019 | Комментарии (0)

20 лютого в ліцеї відбувся захід «Зима, яка нас змінила…», підготовлений учнями 9–А класу разом з класним керівником О. Б. Цвенюк, приурочений подіям в Україні, які відбулись у 2013 – 2014 роках. Було згадано хронометраж основних етапів Революції Гідності. З шаною та сумом висловили подяку та захоплення подвигом Героям Небесної Сотні, серед яких і наш земляк –Городнюк Іван Володимирович.                       Пролунала розповідь і про наймолодших – юних ангелів Небесної Сотні – юнаків, яким назавжди залишилось по 17 – 19 років…
     Серед всіх відеоматеріалів, які демонструвались, присутніх особливо зацікавили фрагменти фільму, знятого у 2014 році місцевими волонтерами про березнівчан на Майдані в м.Київ .
     Учні подякували всім, хто відстояв МАЙДАН, за яскравий приклад мужності, сили духу, чесності та патріотизму!
     На захід був запрошений учасник подій Революції Гідності – Перев’язко Микола Євгенович, який поділився спогадами, висловив свої міркування та відповів на запитання присутніх. Діти 9–А, 9–Б та 5–А класів подякували гостю за небайдужість та активну громадянську позицію. (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 314 | Добавил: SANYA | Дата: 22.02.2019 | Комментарии (0)

16 лютого у Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся фінальний етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, на якому Чиберяк Яну, ученицю 5-А класу, було нагороджено дипломом Міністерства освіти й науки України та управління освіти й науки Рівненської облдержадміністрації. (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 300 | Добавил: SANYA | Дата: 22.02.2019 | Комментарии (0)

28 січня учні 7-А класу з класним керівником Люшиною В.М. відвідали захід у районній бібліотеці, приурочений до 101 річниці трагічних подій під Крутами. учні мали змогу ознайомитися з документальними та відеоматеріалами, а також переглянути трейлер до фільму Олексія Шапарєва "Крути 1918" (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 320 | Добавил: SANYA | Дата: 22.02.2019 | Комментарии (0)

Від материнської колискової, від щедрівки,вишитих рушників, традицій та звичаїв, бере витік любов до солов'їної мови.
До дня рідної мови учні  1 та 2 класу підготували цікаві конкурси,пісні та вірші. Діти продемонстрували свої знання з  української мови та свідоме ставлення до своєї націі. (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 282 | Добавил: SANYA | Дата: 21.02.2019 | Комментарии (0)

Ні для кого не секрет,що свічка вважається символом тепла, добра та благополуччя.
Вона дарує приємний аромат, зігріває, додає сил.
Ось і першачкам
Економіко-гуманітарного ліцею випала нагода спробувати створити парафінові шедеври.
Від імені батьків учнів та вчителів хочемо висловити подяку ГО,,Особливий кіндер,,та їхньому керівнику Одейчук О.В. за можливість поринути у атмосферу творчості.
Дітки з великим захопленням взялися до роботи. Плавили парафін, готували форми, підбирали аромати та кольори для своїх витворів.
В очікуванні застигання свічок, дітки ласували смачним чаєм та печивом. А кульмінацією майстер-класу було відкриття форми і вийняття з неї цікавинки у вигляді звіряток,сердечок та гарненьких ангелят.
По завершенні майстер-класу, діти дякуючи сказали:,, Що свічечки будуть їхнім оберегом, що запалили радість у душі та будуть нести позитив до їхніх осель,,! (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 401 | Добавил: SANYA | Дата: 21.02.2019 | Комментарии (0)