« 1 2 ... 80 81 82 83 84 ... 128 129 »

Радіо Віту (ученицю 9-Б класу, ІІІ місце, англійська мова)

та вчителя англійської мови Федорчук А.О. з перемогою в ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови

Категория: Новини | Просмотров: 274 | Добавил: SANYA | Дата: 18.02.2019 | Комментарии (0)

Рябчинську Ірину (ученицю 10-Б класу, ІІІ місце, англійська мова)
Артюх Тетяну (ученицю 9-Б класу, ІІІ місце, англійська мова)

та вчителя англійської мови Ільчук М.П. з перемогою в ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови

Просмотров: 406 | Добавил: SANYA | Дата: 18.02.2019 | Комментарии (0)

Боровця Олександра (учня 10-Б класу, ІІІ місце, біологія)

та вчителя біології Голотюк В.В. з перемогою в ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології

Просмотров: 317 | Добавил: SANYA | Дата: 18.02.2019 | Комментарии (0)

Марцинковського Іллю (учня 10-А класу, ІІІ місце, астрономія)

та вчителя фізики Пастушка Д.І. з перемогою в ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з астрономії

Категория: Новини | Просмотров: 268 | Добавил: SANYA | Дата: 18.02.2019 | Комментарии (0)

Категория: Новини | Просмотров: 323 | Добавил: SANYA | Дата: 14.02.2019 | Комментарии (0)

В День святого Валентина
Хай не виє хуртовина,
Бо любов наша гаряча,
Ясне сонечко неначе,
Залюбки розтопить сніг.
1клас вітає вас усіх (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 296 | Добавил: SANYA | Дата: 14.02.2019 | Комментарии (0)

9 лютого 2019р. у рамках профорієнтаційної роботи, управлінням освіти, молоді та спорту спільно з Київським університетом культури і мистецтв організовано поїздку на День відкритих дверей університету для учнів випускних класів Березнівщини.
     Університет культури – виш щасливих студентів, а отже талановитих та успішних. У цьому переконались майбутні абітурієнти, які приїздили на День відкритих дверей до столичного закладу вищої освіти.
     На вступників чекав VIP-прийом: змістовна екскурсія престижними факультетами, знайомство із зірковими викладачами і студентами, цікаве спілкування та яскрава фотосесія, і звісно ж – деталі вступної кампанії 2019 та перелік предметів ЗНО для кожної спеціальності (Facebook) (Фото)

Категория: Новини | Просмотров: 276 | Добавил: SANYA | Дата: 13.02.2019 | Комментарии (0)

Категория: Новини | Просмотров: 291 | Добавил: SANYA | Дата: 12.02.2019 | Комментарии (0)

Категория: Оголошення | Просмотров: 495 | Добавил: SANYA | Дата: 11.02.2019 | Комментарии (0)

25 січня у приміщенні центральної районної дитячої бібліотеки м.Березне відбувся пам'ятний захід "У срібнім сяйві прожитих років" з нагоди 70-річчя відомого журналіста, поета і письменника нашого краю Бориса Тимофійовича Боровця. Великий доробок був представлений, а вершиною творчості стала книжка "Заглада".
Учні економіко-гуманітарного ліцею разом із вчителем української мови та літератури Овдійчук Л.Б. теж привітали його з ювілеєм та прочитали напам'ять декілька поезій (Сульжик В., Романович П., Григорєва Д . та Микитюк Н.), а Михальчук Наталка виконала пісню "Червона рута".
На знак вдячності Борис Тимофійович вручив усім ліцеїстам книжки " У пам'яті і в серці". (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 297 | Добавил: SANYA | Дата: 06.02.2019 | Комментарии (0)