« 1 2 ... 53 54 55 56 57 ... 127 128 »

На порозі Рік Новий

Добрий, світлий, чарівний.

Щастя, злагоду – усе,

Хай до хат він нам несе!

(ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 183 | Добавил: SANYA | Дата: 23.12.2020 | Комментарии (0)

Свято продовжується! У 1 класі відбувся майстер-клас по виготовленні та оздобленні ялинкової прикраси. Дітки з великим задоволенням створювали,декорували свої сніжинки,анголята,та дзвіночки! І кожна іграшка займе достойне місце на ялинці! (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 179 | Добавил: SANYA | Дата: 23.12.2020 | Комментарии (0)

Вітаємо з перемогою учня 6 а класу Бернацького Святослава у турнірі з важкої атлетики

Категория: Новини | Просмотров: 140 | Добавил: SANYA | Дата: 21.12.2020 | Комментарии (0)

Учні 8-Б клас з нетерпінням чекають новорічних та різдвяних свят. Вони створили неймовірну атмосферу у класі та холі. Такі завдання дають їм змогу проявити свою креативність та творчість.

Веселих всім свят!!! (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 209 | Добавил: SANYA | Дата: 20.12.2020 | Комментарии (0)

Ось і настав той день, коли завітав Миколай до учнів 4 класу. Діти зустріли дорогого гостя з радістю! Чарівне дійство супроводжувалося піснями та яскравими виступами. Усі отримали від Святого Миколая довгоочікувані подарунки. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 122 | Добавил: SANYA | Дата: 19.12.2020 | Комментарии (0)

І до нас, учнів 5-6 класів, гостинно завітав маленький Миколай ко.

Ходить Миколайко

Від хати до хати

Гостинцями хоче

Всіх обдарувати.

(ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 139 | Добавил: SANYA | Дата: 19.12.2020 | Комментарии (0)

Ти сьогодні швидше спатоньки лягай,
Бо прийде у гості Миколай.
Бачиш, перша зіронька вже горить,
То наш Миколай до нас спішить!

(ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 267 | Добавил: SANYA | Дата: 19.12.2020 | Комментарии (0)

Учениця 5-Б класу, Соломія Матвійчук, вітає всіх з наступаючим святом Святого Миколая та присвячує свій вірш:

ДО СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Святий, щирий Миколаю,

З днем народження тебе вітаю.

Лиш одне я в тебе попрошу,

Бо за цим найбільш тужу.

Хай Україна посміхнеться,

Хай милим Раєм вона зветься,

Хай зорі світяться яскраво

І вороги щоб не дивилися лукаво.

Хай ангели над Україною літають,

Хай завжди їй у всьому помагають

Ми підростемо, навчимось, змужнієм

Допомогти тобі завжди зумієм.

Ще раз я тебе вітаю,

Добрий діду Миколаю.

Категория: Новини | Просмотров: 154 | Добавил: SANYA | Дата: 18.12.2020 | Комментарии (0)

Діти з нетерпінням щороку чекають 19 грудня–День Святого Миколая.Саме тому у 3-му класі відбулося свято присвячене цьому дню. Діти розповідали вірші, співали пісні, танцювали, брали участь у конкурсах. (Facebook) (ФОТО)

Категория: Новини | Просмотров: 203 | Добавил: SANYA | Дата: 18.12.2020 | Комментарии (0)

Веселі, цікаві та креативні!

Цьогоріч учні 1 класу взяли участь в конкурсі з тканепластики ,,Оксамитовий рай,, Організаторами якої є Навчально методичний центр естетичного виховання, покликанням якого є пробудження в молодого покоління поваги до національної та культурної спадщини.

І саме наймолодші ліцеїсти в співпраці з батьками взяли участь у даному конкурсі. Ми маємо велику надію що наші старання достойно оцінять!

А поки в очікуванні результатів хочемо поділитися створеною виставкою наших робіт! (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 200 | Добавил: SANYA | Дата: 18.12.2020 | Комментарии (0)